App Store Google Play

Податкова наповнює бюджет рекордними темпами

16.06.2010 07:14

Податкова звітує про відмінне виконання бюджету. Як заявив на прес-конференції голова ДПА в Дніпропетровській області Сергій Шинкаренко, за 5 місяців поточного року до державної скарбниці від платників податків Дніпропетровщини вже вдалося зібрати 3 мільярди 73 мільйони гривень.

Торік за цей самий період податківці зібрали загалом на 6% менше, а якщо порівнювати збори за травень 2009 та 2010 років, то цьогоріч надходження зросли на 32%.

Місцеві бюджети з початку року отримали 2 млрд. 394 млн. гривень - на 7% більше за п'ятимісячний термін у 2009 і на 13% - за травень того ж року.

Зокрема, 330 мільйонів з зібраних у травні до Держбюджету коштів - податок на прибуток підприємств. Порівняно з травнем минулого року збільшення становить 45%. 318 мільйонів (на 24% більше торішнього показника) - податок на додану вартість, 14 мільйонів (на 141% більше) - акцизний збір та 83 мільйони (на 37% більше) - плата за користування надрами.

Місцеві бюджети наповнились за рахунок податку з доходу фізичних осіб (324 млн, на 16% більше, ніж торік), надходжень з плати за землю (101 млн., на 9% більше), єдиного податку (9 млн. та 7% відповідно), а також  за рахунок податку з власників транспортних заходів - цьогоріч отримано 8 мільйонів гривень, на 39% більше, ніж торік.

Головним чинником зростання податкових надходжень Шинкаренко вважає зростання виробництва в регіоні, що було зафіксоване на рівні 27%. Іншим чинником головний податківець області називає "боротьбу з ухилянням від податків - ефективні перевірки підприємств-мінімізаторів". До попереджених злочинів голова ДПА відніс зменшення збитків піприємств та безпідставні заяви на відшкодування ПДВ. Крім того, податківці, за словами Сергій Шинкаренка, невпинно борються з нелегальною зайнятістю.

Проведені з початку року перевірки залучили до скарбниці 210 млн. "незаконного ПДВ", 133 млн. - незаконних збитків та 23 млн. - податку з доходу фізичних осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...