App Store Google Play

Мером Дніпропетровська стане кандидат, якого підтримає ПР?

14.06.2010 10:37

Експерти вважають, що на виборах мера Дніпропетровська переможе той кандидат, якого підтримає Партія регіонів. Про це повідомляє ІА "Новий міст".

Як відзначає інформагентство, 17 червня Президент України Віктор Янукович має відвідати Дніпропетровськ з робочим візитом. В рамках візиту запланована зустріч Президента з керівництвом області і мером Дніпропетровська Іваном Куліченком. «Новий міст» стверджує, що саме до цієї дати буде приурочено вступ Куліченка до рядів Партії регіонів з метою отримання підтримки на майбутніх виборах мера.

Політичні експерти регіону у свою чергу відзначають, що подібна поведінка Івана Куліченка обумовлена тим, що його рейтинг останніми роками істотно знизився.

"Для Куліченка вступити в Партію регіонів - це останній і єдиний шанс", - вважає політичний оглядач Юрій Райхель. За словами експерта, якщо Партія регіонів не підтримає діючого мера, то він на посаді не залишиться. При цьому пан Райхель сумнівається, що самі регіонали мають бажання підтримувати мера Дніпропетровська.

Експерти також відзначають, що, не дивлячись на свою публічну безпартійність, під час останніх місцевих виборів Іван Куліченко спирався на ресурси місцевого БЮТ. При цьому, як стверджують експерти, співпраця Куліченка з "БЮТівцями" продовжувалася і після виборів, що було особливе помітно в останні місяці роботи прем`єр-міністра Юлії Тимошенко та безпосередньо під час президентської кампанії. За словами політолога Віктора Пащенка, ця співпраця була вигідна меру Дніпропетровська.

Також експерти вважають, що спроби Івана Куліченка "сховатися за рейтингом Президента та Партії регіонів свідчать про його бажання піти від відповідальності за доведене до занепаду міське господарство".

На даний момент мер Іван Куліченко не прокоментував цю інформацію, відзначає інформагентство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...