App Store Google Play

15 червня відбудеться 15 запуск ракети-носія "Дніпро"

14.06.2010 15:28

15 червня з пускової бази «Ясний»  в Оренбурзькій області Російської Федерації запланований 15-й пуск ракети-носія «Дніпро» з космічними апаратами «PRISMA» Шведської космічної корпорації та «PICARD» Національного центру космічних досліджень Франції. Про це повідомили в КБ «Південне».

Космічний апарат «PRISMA» складається з двох сполучених в один блок супутників Mango і Tango. Упродовж місяця після запуску вони роз'єднаються: завдання супутників - демонстрація технологій, пов'язаних з наведенням, навігацією та керуванням.

Апарат «PICARD» є науково-дослідним супутником, призначеним для моніторингу характеристик сонця з метою оцінки впливу коливань сонячної активності на клімат Землі.

Разом з космічними апаратами на орбіту буде виведено експериментальну апаратуру - «Блок перспективної авіоніки-1» (БПА-1), призначений для використання у завданням систем навігації цивільних літаків, космічних апаратів та ракет-носіїв.

Апаратура розроблена та виготовлена на харківському НВП «Хартрон-Аркос»  на замовлення Національного космічного агентства України.

Одночасно з підготовкою запуску на пусковій базі «Ясний» готується запуск ракети-носія «Дніпро» з космодрому «Байконур» з німецьким радіолокаційним супутником TanDEM-X, запуск якого планується здійснити 21 червня 2010 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...