App Store Google Play

У Дніпропетровську може зникнути музична школа

12.06.2010 08:37

У Дніпропетровську може зникнути третя музична школа. Будівлю закладу на вулиці Савченка продали приватній структурі, власники якої бажають висилити дітей. У свою чергу міська влада обіцяє цього не допустити.

Резонансу події додає той факт, що третя школа є найстарішою у місті. Її викладачі випустили у світ чимало видатних музикантів.

Історія з правом власності навколо музичної школи почалась ще у 2002 році. Комунальне підприємство "Південне", якому належав заклад, продало його приватній структурі. Офіційна версія оборудки досить банальна - борги перед комунальниками. Міська влада разом з прокураторою намагались опротестувати продаж, втім - чи то так судилися, чи аргументи приватної структури (ТОВ "Спарта") виявилися вагоміші, але всі три скарги до суду так і залишились незадоволеними. Останній з судів - вищий арбітражний -  підтвердив своїм рішенням законність угоди. Слід визнати, що власники після цього підписали мирову з міською владою й пообіцяли дітей не чіпати.

І ось новий виток конфлікту: 30 квітня цього року "спартанці" перепродали приміщення школи іншим власникам, які відрізу ж попередили музик, що їхній час у на історичному місті добіг кінця.

Новий власник, Олександр Шаронюк, пропонує перенесення міської музичної школи №3 у житловий будинок на вулиці Кірова 84 а. На думку підприємця, перший поверх цієї будівлі якнайкраще підходить для юних музикантів. Та й навіщо їм неодмінно приміщення в самому центрі, поруч з облрадою та центральним парком?

Водночас у законності купівлі приміщення на вулиці Савченка Олександр Шаронюк не сумнівається. Запевняє: усі відповідні документи передав до управління культури міської ради. І вже навіть порахував, скільки керівництво школи сплачуватиме за оренду нової будівлі.

Директорка школи та батьки з такою альтернативою категорично не погоджуються. Кажуть: за свою шістдесятип«ятилітню історію заклад випустив чимало видатних музикантів. Батьки переконані: за кілька десятилітть у стінах школи сформувалась позитивна атмосфера та своєрідна аура.

Крапку у справі повинен поставити Кіровський суд. З відповідним звернням туди звернувся особисто міський голова, після того, як місяць отримував скарги й сльозні прохання від батьків та керівництва школи.

У випадку, якщо феміда не задовольнить скаргу (а це найбільш часто трапляється, коли місто судиться з приватними структурами), Дніпропетровськ має шанси втратити найстарішу та найтитулованішу музичну школу міста.

За матералами 11 каналу

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...