App Store Google Play

Вінський хоче якнайшвидше провести вибори у Дніпропетровську

11.06.2010 10:53
Місцеві вибори слід провести якомога швидше. Про це заявив Йосип Вінський під час прес-конференції в Інформаційній агенції Новий міст 10 червня. При цьому, він вважає, що для Дніпропетровська ці вибори є надзвичайно нагальними та необхідними з огляду на діючу у місті владу. Точніше  - на її відсутність.

- У Дніпропетровську мера немає, - заявив політик. - Цей висновок я можу зробити судячи з якості ваших доріг.

На думку колишнього міністра транспорту та зв'язку, рішення Верховної Ради про перенесення терміну виборів до місцевих рад на невизначений термін є неконституційним і недемократичним.

- Вибори до місцевих рад потрібно провести якомога швидше і раз та назавжди навести лад у виборчій системі, - заявив політик.

При цьому, Вінський вважає, що система майбутніх виборів в жодному разі не має бути мажоритарною, адже у такий спосіб існує дуже велика ймовірність застосування владою адміністративного ресурсу.

- Саме представницькі органи мають контролювати виконавчу владу, а не навпаки, - наголосив він. - За часів мажоритарної системи 80% усіх депутатів у місцевих радах були чиновниками місцевих адміністрацій.

Компромісною, на думку політика, який, вочевидь, вже розпочинає рекламувати свій політичний проект, має стати змішана виборча система з відкритими партійними списками. При цьому прохідний бар'єр має ставити не більше 1%. Це, на переконання Йосипа Вінського, додасть місцевим радам конкуренції та демократичності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...