App Store Google Play

Дніпропетровці зібрали 3600 літрів крові

11.06.2010 16:31
За чотири місяці дніпропетровські станції та відділення переливання крові відвідали 5775 донорів, які здали понад 3600 літрів крові. Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради.

Перш ніж прийняти донорську кров, її тестують на інфекційну безпечність за допомогою спеціальних тест-систем, потім вона проходить лабораторні дослідження. Після усіх необхідних перевірок донорська кров зберігається спеціальній тарі.

Дніпропетровська обласна станція переливання крові щорічно випускає близько 20 найменувань компонентів і препаратів донорської крові, яких потребують близько 130 тисяч хворих. Зокрема, найбільше крові потребують пацієнти Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова, обласної дитячої лікарні, пологового будинку №2, обласного онкологічного диспансеру та міської дитячої лікарні №6.

Згідно з отриманою інформацією, у Дніпропетровську наразі працюють 4 станції та 21 відділення переливання крові, які щомісячно відвідують близько 80 донорів. У 2009 році у місті донорами стали майже 19 тисяч осіб, вони віддали хворим понад 12 тисяч літрів крові.

У місті та області 6700 донорів удостоєні звання "Почесний донор України", 14 - "Заслужений донор України", 1 - ""ерой України", останній здав кров понад 500 разів.

Довідка: 14 червня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній День донора крові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...