App Store Google Play

Помер Олександр Зінченко

10.06.2010 09:53

Учора на 54-му році життя помер депутат Київради від БЮТ Олександр Зінченко. Про це повідомила прес-секретар Зінченка Ганна Калина.

За її словами, Олександр Зінченко помер у лікарні "Феофанія". При цьому прес-секретар не повідомила про причини смерті Олександра Зінченка, пообіцявши, що детальну інформацію надасть завтра, 10 червня.

Олександр Зінченко народився 16 квітня 1957 року у місті Славута Хмельницької області.

У 1979 році закінчив Чернівецький держуніверситет (фізик, викладач фізики), у 1992 році - московську Академію суспільних наук за фахом "політологія". З 1979 по 1983 рр. працював інженером кафедри теоретичної фізики Чернівецького держуніверситету. З 1983 по 1992 рр. зробив кар`єру в комсомолі. Почав заступником секретаря університетського комітету ЛКСМУ, а закінчив головою виконкому координаційної ради ЦК ВЛКСМ в Москві.

З 1992 по 1998 рр. Зінченко працював у бізнес-структурах. У 1995-1998 рр. був гендиректором ЗАТ "Українська незалежна ТБ-корпорація (телеканалу "Інтер")", створеного за його безпосередньої участі.

У 1998 і 2002 рр. обирався народним депутатом України. У Верховній Раді ІІІ скликання очолював фракцію СДПУ(о). У парламенті IV скликання був заступником голови парламенту (до січня 2005 року).

З січня по вересень 2005 р. Олександр Зінченко обіймав посаду державного секретаря України (очолював Секретаріат Президента Віктора Ющенка).

У 2008 році став депутатом Київради від БЮТ.

11 лютого 2009 року був призначений директором Національного космічного агентства України.

Після приходу до влади уряду Миколи Азарова 17 березня 2010 р. пішов у відставку.

У лютому 2009 уряд Юлії Тимошенко призначив Зінченка директором Національного космічного агентства України. Він пішов у відставку з цієї посади після призначення уряду Миколи Азарова у березні 2010.

16 квітня йому виповнилося 53 роки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...