App Store Google Play

Головне шоу країни

09.06.2010 09:47

Міністр надзвичайних ситуацій надзвичайний Шуфрич боровся зі зливами і повенями, які тисячам людей принесли горе, затопили геть усе на Прикарпатті і Закарпатті. Але видно та одноманітна боротьба настільки набридла Нестору Івановичу, що у той час, як новий буревій викорчовував віковічні дерева і зривав дахи будинків, міністр вже перебував у столиці на своєму звичному місці - у телевізорі.

Саме там він приступив до виконання своїх безпосередніх обов'язків - запропонував переписати гімн України. Рядок "Ще не вмерла" вже недостойний ні Шуфрича, ні нової справді української влади. Цей гімнотворчий прорив пана Нестора звичайно тягне на аплодисменти або 5 кубиків галоперидолу, але не він став "цвяшком програми".

Як і планувалося - головним було головне шоу країни "Янукович має талант". Презентацію готували під соусом "100 днів, що потрясли світ" і провели у два етапи. Офіційно-занудне в концертному палаці "Україна" та прес-конференції Гаранта усім ЗМІ у стилі "стенд-ап комеді".

Шоу як шоу. Червона доріжка для Гаранта була довша, ніж у Каннах. Квартал по периметру захищено, хоча снайперів не видно. Десятки автобусів із беркутами та іншими страшними дядьками, які пітніли у бронежилетах. Сотні бійців з держохорони у цивільному під виглядом пересічних киян. Правда мєнтовське хамство, з яким вони чіплялися до людей на підступах до палацу "Україна", їх розсекретило, але тисячі непорушних міліціонерів у формі та залізні турнікети врятували це карнавальне дійство. Сказано ж - стиль "мілітарі". Щоб відчуття окупації було повним, треба було видати кожному міліціонеру по одному цвяшку в руки, і вже би був живий колючий дріт по периметру перебування Гаранта демократії.

У самому ж концертному залі було помпезно, строго і людно. У телекартинці потягнуло на ХХVIII з'їзд КПСС. Віктор Федорович півтора години майже без аварій проїхав текст з тисячами розділових знаків і малозрозумілих слів, і таки відчитав трактат про реформи і світле майбутнє, які придумали і написали буржуї з McKinsey&Company. Картина тисячолітнього вкраїнського райху малювавалася під склепінням зали і від неї, мов горох від стінки, відбивалися хвилі аплодисментів. А духовний гімн "Боже великий, єдиний" під завісу, коли усі друзі з Єнакієва і Макіївки стоячи аплодували - це було щось! Напевно цей "офігєнний мєдляк" таки пройняв пацанячі душі - оплески не стихали протягом гімну.

У ті хвилини, коли Президент звертався до своїх олігархів і лякав їх, що часи "дикого капіталізму" для них закінчилися на його виборах у 2010-му, камери телетрансляції вихоплювали сумне обличчя Ахметова і "ржачку" інтерівського глави СБУ Хорошковського. А коли Гарант гарантував свободу і демократію та обіцяв опозиції право бути - за стінами концертного палацу міліція блокувала людей з неправильними плакатами, і легкими копняками по ногах відтісняла подалі. На їх місце організовано заводили мовчазний фан-клуб з прапорами Регіонів.

Ще більша гармонія між словами і ділами була на прес-конференції Президента. Журналісти у футболках "Стоп цензурі" про цензуру питали Гаранта свободи слова. Президент щиро здивувався, що є якась цензура у нього за спиною. Журналісти щиро дивувалися, що Президент про це вперше чує. Від замилування моментом йому навіть подарували таку саму футболку із написом "Стоп цензура". Усе нагадувало діалог Юри Шевчука з ДДТ із батьком російської демократії Путіним. Наша гідна відповідь стратегічним братам. 1 : 1. Кращим номером у стилі "стенд ап комеді" був батьківський наказ Януковича голові СБУ Хорошковському розібратися з ініціаторами акції проти цензури. Такі зустрічі той напевно регулярно проводить на своєму Інтері, то ж це завдання для нього із серії "не бий лежачого".

Але найкращим був усе-таки номер від Президента: "а нумо до мене в Межигір'я". Тим, хто не вірить в успішну боротьбу з корупцією, яку очолив сам Гарант, запропонували відвідати штаб боротьби з корупцією, який розташований саме у колишній держрезиденції у 140 гектарів, яка чудом самоприватизувалася. Усі бажаючі побігли записуватися на екскурсію, але замголови адміністрації Ганна Герман обламала увесь кайф: "Немає автобусів".

Ну дуже хочеться побачити того героя - начальника автобусного парку, який не злякався відмовити самому Президенту. "Не дам", або "для Вас автобусів не буде". Справжній Залізний Мужик самому Залізному Господарю дулю показав. Журналісти тихо розійшлися - певно знову повірили на слово.

А чому б не повірити? Бо що не кажіть, але "медовий місяць" влади триває ось уже четвертий місяць поспіль. Навіть соціологію показали, де більшість і далі закохана в Президента. А те що трохи б'ють - то пусте. Як каже мудрий народ: б'є - значить любить. Може зтерпиться - злюбиться?!

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...