App Store Google Play

IKEA в Дніпропетровську не буде – ніде побудуватись

08.06.2010 17:57

Шведський роздрібний концерн IKEA заморозив проекти щодо виходу на український ринок. Як пише "Коммерсант-Україна", рітейлер відклав будівництво першого магазину мережі в Одеській області та пошук нових ділянок під свої торгові центри.

Видання нагадує, що про плани з будівництва шести торгових центрів на території України IKEA заявила ще в 2005 році. Обсяг інвестицій у проект на той момент оцінювався в 1,7 мільярда доларів.

Перші магазини концерн планував звести в Києві та Дніпропетровську. Однак ані в столиці, ані у Дніпропетровську компанії не вдалося домовитися з місцевою владою про виділення відповідних за розміром ділянок. Представники концерну неодноразово відзначали, що земля пропонувалася за завищеними цінами.

Намагаючись подолати спротив внутрішнього ринку, восени 2009 року IKEA купила землю в Одеській області, проте будівництво на ділянці так і не почалося.

Разом з тим, пише газета, закупівельний офіс IKEA в Україні продовжить розвивати співпрацю з місцевими виробниками меблів і товарів для дому.

IKEA - найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього ужитку. Компанія управляє більш ніж 270 магазинами в 36 країнах.

Нагадаємо також, що рішенням однієї лише сесії від 24 лютого цього року дніпропетровська міськрада роздала безкоштовно близько 60 гектарів земель у користування мешканцям міста, більшість із яких - чиновники міського та районних виконкомів, представники правоохоронних органів та інші "зацікавлені особи". Також звертаємо увагу, що не перший рік поспіль у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Дніпропетровська одним з головних пріоритетів діяльності міської влади є "залучення іноземних інвестицій та сприяння покращенню міжнародного іміджу нашого міста, його привабливості для іноземних партнерів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...