App Store Google Play

СБУ викрила фінансові оборудки дніпропетровської влади

07.06.2010 16:47

Під час перевірки матеріалів щодо протиправного використання бюджетних коштів під час будівництва об'єктів соціальної інфраструктури міста співробітники Управління СБ України у Дніпропетровській області викрили схему, за якою з міського бюджету було привласнено близько 700 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Дніпропетровській області. Як встановили правоохоронці, у вересні 2008 року одне з приватних підприємств виграло конкурс на будівництво модульної котельні в одному з районів обласного центру.

Отримавши 2 млн 250 тис. грн бюджетних коштів, забудовники закупили спеціалізоване обладнання у фіктивних фірм-посередників за ціною, що суттєво перевищує ринкову.

Незаконно отримані таким чином гроші були через "конвертаційні центри" переведені у готівку та привласнені посадовими особами фірми-забудовника. Крім інших правопорушень, було встановлено, що під час будівництва котельні використовувались конструкційні матеріали та обладнання сумнівної якості з ознаками вторинного використання.

За висновками експертів, вони не відповідають вимогам державних стандартів і не можуть застосовуватись при будівництві громадських споруд.

За даним фактом слідчими СБУ у Дніпропетровській області, порушено кримінальну справу за ч. 5 ст.191 "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" Кримінального кодексу України, за якою передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...