App Store Google Play

13 років минуло. А зсув і досі там

07.06.2010 16:36

Сьогодні минає 13 років із дня трагедії на житловому масиві «Тополя»у Дніпропетровську. Тоді через масштабний зсув ґрунту під землю пішов багатоповерховий будинок, два дитячі садки і школа.

Надзвичайна подія сталася 6 червня 1997 року, о сьомій ранку. Рятувальники встигли вивести надвір всіх жителів будинку, крім однієї людини.

За 13 років після трагедії проблема зсувів у Дніпропетровську не вирішена. Мешканці «Тополі» досі живуть у страху. Вони звернулися до депутатів міської ради із заявою про те, що ситуація 1997 року може повторитись.

За свідченнями мешканців, стан водопостачальних мереж у багатьох житлових будинках житлового масиву незадовільний: вода просочується крізь комунікації, затоплює підвали, що призводить до ґрунтових змін, на стінах будинків проступають тріщини.

Мешканці «Тополі» вимагають від влади негайного проведення інженерно-геодезичних досліджень і вжиття заходів для попередження зсуву.

Нині у Дніпропетровську є майже два десятка зсувних зон, в основному поблизу балок. На них розташовано майже 400 будинків.

Радіо Свобода

Теги: зсув, Тополя

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...