App Store Google Play

Коломойський заборонив австрійцям літати в Дніпропетровськ

04.06.2010 10:22
Про факт фактичного витіснення конкурентів з міжнародних авіаційних перевезень повідомляє Weekly.UA з посиланням на австрійську "Ді Прессе".

Як йдеться в повідомленні, з 1 травня літакам авіакомпанії "Австрійські авіалінії" (AUA) заборонено приземлятися в аеропорті Дніпропетровська. Замість цього доводиться сідати на маленькому аеродромі Запоріжжя, звідки пасажирів везуть 70 км автобусами. Офіційна причина, оголошена компанії представниками аеропорту: плановий ремонт злітно-посадкової смуги.

Дивно, зауважує австрійське видання, що літаки всіх інших авіакомпанії в Дніпропетровськ нормально літають і на "розібрану" смугу сідають. Тому є підстави стверджувати про реальні причини проблем австрійців, а саме конфлікт із "Дніпроавіа".

Як відомо, за цією компанією стоїть один з найбільших концернів України: група Приватбанку олігарха Ігоря Коломойського. Контрольний пакет акцій "Дніпроавіа" він придбав у серпні 2009-го.

На думку австрійського видання, компанія AUA викликала невдоволення Коломойського тим, що продала в середині квітня 2010 року 22,5% своїх акцій партнерам на внутрішньому ринку України. Ймовірно, таким партнером стали "Міжнародні Авіалінії України", а не компанія Коломойського.

У київському представництві AUA підтвердили факт продажу акцій, втім, не називаючи прізвища чи компанії покупця. Єдине, що він відзначив, це факт, що "покупцем напевно був не Коломойський".

"Дніпроавіа" тим часом продовжує літати у Відень, фактично монополізувавши маршрут. Австрійці вважають це кричущою дискримінацією й уже звернулися зі скаргою до Австрійського управління цивільної авіації та до Єврокомісії. Чи вплинуть ці поважні структури на дніпропетровського бізнесмена - покаже час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...