App Store Google Play

Коломойський заборонив австрійцям літати в Дніпропетровськ

04.06.2010 10:22
Про факт фактичного витіснення конкурентів з міжнародних авіаційних перевезень повідомляє Weekly.UA з посиланням на австрійську "Ді Прессе".

Як йдеться в повідомленні, з 1 травня літакам авіакомпанії "Австрійські авіалінії" (AUA) заборонено приземлятися в аеропорті Дніпропетровська. Замість цього доводиться сідати на маленькому аеродромі Запоріжжя, звідки пасажирів везуть 70 км автобусами. Офіційна причина, оголошена компанії представниками аеропорту: плановий ремонт злітно-посадкової смуги.

Дивно, зауважує австрійське видання, що літаки всіх інших авіакомпанії в Дніпропетровськ нормально літають і на "розібрану" смугу сідають. Тому є підстави стверджувати про реальні причини проблем австрійців, а саме конфлікт із "Дніпроавіа".

Як відомо, за цією компанією стоїть один з найбільших концернів України: група Приватбанку олігарха Ігоря Коломойського. Контрольний пакет акцій "Дніпроавіа" він придбав у серпні 2009-го.

На думку австрійського видання, компанія AUA викликала невдоволення Коломойського тим, що продала в середині квітня 2010 року 22,5% своїх акцій партнерам на внутрішньому ринку України. Ймовірно, таким партнером стали "Міжнародні Авіалінії України", а не компанія Коломойського.

У київському представництві AUA підтвердили факт продажу акцій, втім, не називаючи прізвища чи компанії покупця. Єдине, що він відзначив, це факт, що "покупцем напевно був не Коломойський".

"Дніпроавіа" тим часом продовжує літати у Відень, фактично монополізувавши маршрут. Австрійці вважають це кричущою дискримінацією й уже звернулися зі скаргою до Австрійського управління цивільної авіації та до Єврокомісії. Чи вплинуть ці поважні структури на дніпропетровського бізнесмена - покаже час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...