App Store Google Play

Хто на конференцію, а тушки – в коаліцію

04.06.2010 09:24

В переддень обласної конференції партії "Батьківщина" один з її членів - народний депутат шостого скликання Микола Трайдук - подав заяву про вступ до коаліції "Стабільність та реформи". Про це перед початком чергового засідання Верховної Ради оголосив спікер Володимир Литвин.

Микола Трайдук був обраний народним депутатом України на позачергових виборах до Верховної Ради 30 вересня 2007 року від Блоку Юлії Тимошенко майже останнім - за порядковим номером 152 з 156 місць, набраних блоком.

Депутата Трайдук в даний час є головою підкомітету з питань місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, а також опікується питаннями Співдружності Незалежних Держав.

Має за 3 роки депутатства 5 виступів з місця і 15 - з трибуни, щоправда, сконцентровані вони всі в три робочі дні: 18.12.2007, 31.03.2009 та 23.10.2009.

Небагатослівний депутат Трайдук є автором 135 проектів законів та постанов Верховної Ради, більшість з яких стосується Закону про місцеве самоврядування та регулювання державної служби.

Відомий також депутатськими запитами до Генерального прокурора Медведька щодо розслідування діяльності голови окружного адміністративного суду Києва Бачуна.

Симптоматично, що Микола Трайдук за день до обласної звітно-виборної конференції партії "Батьківщина", з лав якої він так і не вийшов, згадав, що він не "депутат від БЮТ", а "представник у Верховній Раді від Кривого Рогу".

Нагадаємо, раніше інший представник БЮТ у Верховній Раді - Святослав Олійник - зробив схожу заяву, назвавшись, щоправда, "представником інтересів хліборобів Синельниківщини". Щоправда, на відміну від Трайдука для демонстрації своєї незалежності від БЮТ Олійник не пішов у "коаліцію тушок".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...