App Store Google Play

Ще один мітинг — під забороною

03.06.2010 18:41
Учасникам акції проти свавілля міліції заборонили мітингувати 3 червня біля обласного управліня МВС України в Дніпропетровській області, посилаючись на рішення суду. На пікет зібралися представники Міжрегіонального робітничого руху та Громадського комітету національної безпеки України.

Організатори стверджують, що заявки на акцію оформили належними чином, проте на місці зустріли опір з боку міліції. «Вони стали нахабно підходити і зривати плакати», - розповідає учасник акції Павло Нусс.

Заступник начальника Дніпропетровського міського управління МВС Володимир Седальський зачитав мітингувальникам рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду про заборону проводити мітинг під обласним і міським управліннями міліції та обласною прокуратурою.

«Річ у тім, що ми подали заявки від трьох організацій. Одна з яких - Громадська рада національної безпеки та оборони. І саме по цій одній організації було прийняте рішення суду. Двома іншими ми можемо спокійно проводити акції протесту», - переконаний представник Міжрегіонального робочого руху Віталій Дюкарєв. Активіст також повідомив, що юриста Олександра Щербаня, який супроводжував мітингувальників та намагався відстояти їхнє право на зібрання, затримала міліція.

Шукати правди учасники акції намагалися біля обласної прокуратури. Проте і там їх зустріли не надто гостинно - міліція не дозволила розгортати транспаранти та стяги. Одного з маніфестантів з акції забирала швидка: чи то від спеки, чи то від нервування у нього стався напад.

Загалом агресивних дій з боку правоохоронців не було, зізнаються мітингувальники. Вони пояснюють, що згорнули акцію аби уникнути небажаних наслідків. Близько п'ятої вечора у телефонному режимі Віталій Дюкарєв повідомив Дніпрограду про те, що міліція відпустила Олександра Щербаня.

Останнім часом заборона протестних акцій у судовому порядку стала популярним заходом. Лишень за минулий місяць мітинги вже забороняли в Кривому Розі, Львові, Запоріжжі та неодноразово у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...