App Store Google Play

За круглим столом шукали причини занепаду ЖКГ у Дніпропетровську

02.06.2010 12:50

1 червня у Прес-клубі реформ відбувся круглий стіл на тему „Реформування житлово-комунальної сфери Дніпропетровська: партійні декларації та реальні кроки".

Участь у засіданні взяли: директор Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна, голова комісії з питань житлово-комунального господарства міської ради Сергій Воробйов, начальник відділу реформування управління житлового господарства міської ради Ольга Лукіних та заступник генерального директора з регіонального розвитку та інвестиційної діяльності житлово-комунального союзу України Олена Шамал.

Головною темою круглого столу стало обговорення результатів моніторингу діяльності депутатського корпусу міської ради у сфері житлово-комунального господарства у 2006-2009 роках, який провів центр соціальних досліджень Дніпропетровська.

Ольга Лукіних похвалилась, що нова програма, яка почала створюватись ще у 2006 році, суттєво відрізняється від попередньої і ставить за мету підвищення надійності та ефективності функціонування житлово-комунальної системи життєзабезпечення населення та поліпшення якості надання житлово-комунальних послуг. Одними з напрямків програми є: вивіз та утилізація твердих відходів, технічне обслуговування ліфтів, надання домоуправлінням прав на контролювання виконання послуг та залучення альтернативних форм управління житловим господарством, зокрема, приватні ЖЕКи.

Завчені і цілком передбачувані тези чиновниці , як ми всі бачимо, жодним чином не відповідають дійсності: питання з вивезенням та утилізацією ТПВ наразі так і не вирішене, ліфти й досі або стоять, або ледве животіють, а у справі залучення приватних установ для обслуговування житлового фонду далі декларацій мова не пішла.

Втім, пояснення у представників влади є так само "залізобетонним": головна проблема - постійне недофінансування галузі ЖКГ.

- Вже не перший рік ми намагаємось довести Кабінету Міністрів та міністерству фінансів, що цифри у бюджеті Дніпропетровська потрібно переглядати! - виправдовувався Сергій Воробйов - Річ у тому, що бюджети усіх міст України, окрім, звичайно ж, Києва, є однаковими по розподілу коштів. Але Дніпропетровськ має набагато більше закладів освіти та закладів охорони здоров'я, тож і бюджет Дніпропетровська має відрізнятись від бюджетів інших міст! Але нас ігнорують. І це найбільший недолік бюджету міста.

Аби не псувати стосунки з новою владою, Воробйов не забув додати, що у цьому році Кабмін все-таки пообіцяв переглянути цифри та внести зміни. Втім, сам депутат, схоже, ставиться до цієї обіцянки скептично.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...