App Store Google Play

На Дніпропетровщині хлопчик впав з "чортового колеса"

02.06.2010 08:57

У понеділок, 31 травня, в дитячому парку в місті Тернівка стався нещасний випадок: 14-річний хлопець видерся на атракціон "Колесо огляду" та впав з висоти 10 метрів. Про це повідомляє прес-служба Управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

Наразі хлопчину шпиталізовано, а інспектори управління з'ясовують обставити інциденту та причини нещасного випадку.

Як повідомили в Дніпропетровській державній інспекції промислової безпеки та охорони праці теруправління Держгірпромнагляду, експлуатація атракціону була заборонена ще 12 березня 2008 року через несправність вантажопідйомного канату та приладів безпеки. Відтоді атракціон не експлуатувався - його балансоутримувачі знеструмили механізм.

Втім, цього виявилось замало: навіть непрацюючі атракціони становлять небезпеку для нудьгуючих влітку школярів.

Попри неодноразові звернення до міської ради Тернівки з проханням виділити фінансування на ремонт атракціонів, досі з міського бюджету не було виділено жодної копійки.

Остання перевірка КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство», яке є балансоутримувачем атракціону, проводилась у квітні 2010 року.

Загалом упродовж квітня та травня 2010 року територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області проводились щорічні перевірки пересувних та стаціонарних атракціонів у весняно-літній період. Загалом на території регіону перевірено 61 атракціон підвищеної небезпеки.

Перевірки проведено в парку ім.Л.Глоби, парку ім.Т.Г.Шевченка, в Дніпродзержинських Центральному та Лівобережному парках культури та відпочинку, в парку «Металург» в Нікополі та  і інших.

За результатами перевірок було заборонено використовувати п'ять атракціонів в парку Глоби, атракціон "Сюрприз" у парку Шевченка та ще трьох об'єктів в різних парках області. Загалом інспектори Держгірпромнгаляду зафіксували 74 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці: переважно це відсутність технічного огляду атракціонів спеціалізованою організацією, не замінені рукави високого тиску гідравлічної системи атракціонів тощо. Часто-густо в парках відсутні правила користування атракціонами, а персонал не має уяви про правила безпеки та надання допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...