App Store Google Play

На Дніпропетровщині затримано секс-бізнесменів

01.06.2010 13:23

На початку цього року працівники Управління боротьби зі злочинами, що пов'язані з торгівлею людьми Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, викрили групу осіб які займалися сутенерством та втягненням жінок у заняття проституцією на території області. Про це повідомляє прес-служба МВС.

В ході оперативних заходів було встановлено трьох безробітних мешканців області, віком від 28 до 32 років. Двоє з них раніше вже були засуджені: один - за вживання наркотичних засобів, а інший за вимагання.

Учасники групи діяли з чітким розподіленням ролей: організатор групи - сутенер, розподіляв кошти, що отримувалися від злочинної діяльності між «колегами», контролював процес вербування мешканок області для втягнення їх у заняття проституцією та організації надання послуг сексуального характеру клієнтам.

Інший спльник приймав замовлення від клієнтів, вів облік виходу «на роботу» повій та кількість здійснених виїздів до клієнтів кожною жінкою, проводив вербувальні бесіди з особами, які надалі залучалися до заняття проституцією.

Третій учасник злочинної групи організовував охорону повій та доставку їх до клієнтів, здійснював пошук та «первинний» відбір дівчат, які далі втягувалися в заняття проституцією і рекламував "фабрику задоволень" клієнтам.

За фактом злочинної діяльності стосовно зловмисників порушено кримінальну справу за ознаками ч. 3 ст. 303 «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією» Кримінального кодексу України.

Під час проведення санкціонованих обшуків за адресами мешкання зловмисників було вилучено: мобільні термінали, чорнові нотатки з записами про заробітки повій, помпову рушницю з набоями, наручники та пістолет іноземного виробництва з набоєм до нього, який визнаний вогнепальною зброєю.

Зловмисники затримані, двом із них обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Наразі проводиться слідство. Учасникам групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...