App Store Google Play

Дніпродзержинськ залишиться без каналізації!?

01.06.2010 17:04

Основний каналізаційний колектор міста знову не функціонує. Через майже 100 відсоткову зношеність останнім часом труба діаметром 900 мм постійно рветься в районі стадіону «Перемога».

Мешканці вулиці Комінтерна безпосередньо страждають від таких аварій,  відчуваючи на собі занепад житлово-комунального господарства міста. Саме тут 27 травня сталася чергова аварія, під час якої фонтан фекалій вимив восьмиметрову воронку та пошкодив прилеглі будівлі.

Для вирішення цієї проблеми 1 червня відбулась зустріч керівника КВП «Міськводоканал» Євгена Терещенка, заступника голови Баглійської райради Володимира Резниченка, представника УЖГ міста Андрія Мордиги з мешканцями вулиці Комінтерна. На прохання сторін до присутніх приєднались керівник громадської організації «Голос Природи» Євген Колішевський та голова «Дніпродзержинської Правозахисної Спілки» Віталій Купрій.

Під час засідання відбулось палке обговорення виниклої проблеми. Люди скаржились на те, що аварії такого плану стали виникати все частіше. Наприклад , інцидент 7 березня зіпсував жінкам, які мешкають на вулиці, святковий настрій напередодні міжнародного жіночого свята. Постраждалі вимагали від влади рішучих дій щодо прокладення колектора іншим маршрутом, поза межами житлового сектору. Вони демонстрували листи колишнього керівника КВП «Дніпродзержинськводоканал» Наталії Сідорук, в яких йшлося про існування відповідного проекту.

Зі свого боку, діючий керівник КВП «Міськводоканал» спростував цю інформацію і наголосив, що ніякого проекту не існує, а замість нього є тільки проектна пропозиція. Сам проект передбачає попереднє фінансування в обсязі більш як 2 млн. грн. та низку узгоджень, які потребують більш як півроку на вирішення. Але проблему треба вирішувати зараз і терміново, оскільки місто використовує для каналізації останню резервну нитку. У разі зникнення й цієї альтернативи, каналізаційні стоки міста зливати буде ніяк і нікуди. 

Представники влади пообіцяли мешканцям вулиці Комінтерна знайти кошти в розмірі близько 1 млн. грн. та замінити близько 400 метрів прогнилої труби. Роботи планується виконати протягом найближчого місяця. На цей період часу рух по вулиці буде зупинено і люди будуть відчувати певні незручності.

Присутні громадяни були змушені погодитись на вказані умови, оскільки раніше колектор ніколи не замінювався, а тільки латався. Саме це й було причиною постійних аварій в одному й тому ж районі.

Редакція обіцяє повідомити про хід робіт та їх завершення.

ГРАД-Дніпродзержинськ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...