App Store Google Play

Міська "Батьківщина" обрала голів

31.05.2010 12:33

Після завершення президентських виборів 2010 року і напередодні майбутніх виборів до місцевих рад всі основні політичні сили Дніпропетровщини провели партійні конференції, на яких, традиційно, відбулося "покарання невинних і нагородження непричетних" та рокіровка кадрів.

Першими змінила керівний склад місцевого осередку Партія регіонів. Ще в березні тодішній голова обласної організації Олег Царьов подав у відставку, натомість керувати партією довірили новопризначеному губернатору Олександру Вілкулу та його команді. Керівником міської організації  ПР 10 квітня був обраний Іван Ступак. 

23 травня в Дніпропетровську відбулася звітно-виборча конференція міської організації партії "Громада", на якій відставили Загіда Краснова.

Не залишилась осторонь і "Батьківщина" - блокоутворююча партія в Блоці Юлії Тимошенко. Нещодавно в кожній парторганізації були проведені звітно-виборчі конференції з підведенням підсумків роботи за два роки, аналізом виборчої кампанії, діяльності депутатськи фракцій, обранням нового керівного складу місцевих осередків  тощо.

Керівником міської організації "Батьківщини" був обраний Максим Курячий. Як повідомили в прес-службі міської організації партії, за його кандидатуру одностайно проголосували усі 117 делегатів конференції. Раніше виконуючим обов'язки голови був депутат міськради і начальник виборчого штабу в другому турі виборів президента Сергій Пасхалов, який вирішив не висуватсия на посаду керівника міської організації.

В районах міста, попри програні вибори, "батьківщинці" вирішили не зносити голови керівникам організацій: керівником Амур-Нижньоніпровського районі обрано Тараса Жукова (очолював виборчий штаб у 2010 році), Бабушкінської - Олену Осипенко, Жовтневої - Павла Ведмідя (керівник штабу під час президентських перегонів), Індустріальної - Анатолія Литвинова, Кіровської - Тамару Шилову (обидва - керівники штабів на виборах 2010 року), Красногвардійської - Тетяну Макабулу, Ленінської - Людмилу Лук'янець (очолювала штаб) та Самарської - Романа Дяченка.

Завершальним етапом звітно-виборних партійних конференції "Батьківщини" на Дніпропетровщині стане обласна конференція, яка відбудеться 3 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...