App Store Google Play

Українські міста в Інтернеті: Одеса – краща, Дніпро – так собі

30.05.2010 16:07

Одеса зайняла перше місце серед десятки найбільших обласних центрів України в рейтингу "Веб-місто 2010", випередивши за результатами представленості міста в Інтернеті Львів (2-е місце) та Київ (3-е місце).

Дослідження проводилося у рамках проекту маркетингу територій PlaceID компанії PRP Group у партнерстві з Американською торгівельною палатою в Україні, Британською радою в Україні та Асоціацією міст України.

Відзначимо, що головування у останній з організацій Івана Куліченка не надто допомогло нашому місту у змаганні - як відзначав неодноразово Дніпроград, в Інтернеті наша міська влада представлена геть погано.

Перша хвиля дослідження охопила 10 найбільших обласних центрів України за кількістю населення: Вінницю, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одесу та Харків. У другій хвилі дослідження, яка запланована на вересень 2010 р., будуть проаналізовані менші обласні центри України, а також місто Севастополь. Основою дослідження став кількісно-якісний аналіз офіційних веб-сайтів міської влади, що включав оцінку більше 40 параметрів за п'ятьма загальними категоріями: пошук, наповнення, функціональність, дизайн та інтерактивність.

Максимальна кількість балів за кожним показником, який могли здобути сайти міст - 100. Результати за окремими показниками усереднювалися. Як повідомили організатори дослідження, далеко не кожне навіть європейське місто в Інтернеті представлено на 100 балів по усіх показниках. Такими зокрема є Глазго та Бірмінгем (Великобританія), Тренто та Перуджа (Італія), Париж та Канни (Франція), Познань (Польща), Сіеттл (США) та ін.

За результатами цього аналізу Одеса одержала 68.28 балів зі 100, Львів - 60.96, Київ - 57.29, Харків - 50.85 відповідно. Інші міста, в тому числі й Дніпропетровськ, який опинився п'ятим, не здобули й половини можливих балів. Та і не дивно - сайт міської ради, що аналізувався, нормально працює лише у великі свята.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...