App Store Google Play

Дніпродзержинськ прощається з Миром

29.05.2010 08:51

Готель "Зоря", спортивний комплекс по пр. Аношкіна та кінотеатр "Мир" будуть передані під заставу для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором, укладеним КП "Дніпродзержинськтепломережа".

Рішення надати згоду виступити майновим поручителем шляхом передачі під заставу комунального майна для отримання кредиту комунальним підприємством "Дніпродзержинськтепломережа" прийняли депутати міськради на останній сесії.

Рішенням встановлено, що комунальне майно може бути передане під заставу лише для погашення заборгованості за спожитий природний газ.

Цей факт містить загрозу втрати заставленого комунального майна. На нараді з підготовки житлово-комунального господарства міста до опалювального сезону 2010-2011 років було зазначено, що сума заборгованості населення за послуги з централізованого опалення становить 170 млн. грн., поточний борг - 90 млн. грн.

З огляду на це, місто в особі КП "Дніпродзержинськтепломережа"  може виявитись неспроможним обслуговувати отримані кредити. Тож інвестиційно-привабливі комунальні об'єкти за тіньовими схемами підуть з молотка за безцінь, залишивши кредитний борг на плечах міської громади. 

Виправити наслідки такого сценарію за рахунок коштів місцевого бюджету вбачається майже неможливим. Місто отримало бюджет на 2010 рік  з необгрунтовано завищеними показниками доходів, в сумі 701 млн. грн., що на 36 % перевищує обсяг доходів, фактично отриманих у 2009 р. За попередніми розрахунками дефіцит міського бюджету на кінець року, що потребуватиме покриття за рахунок запозичень та дотацій з бюджетів вищого рівня, може скласти більш ніж 50 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...