App Store Google Play

Посол США порадив дніпропетровцям шукати інвесторів у Бостоні

28.05.2010 11:56
27 травня у приміщенні міської ради відбулась зустріч представників дніпропетровської влади із Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Представники української сторони розповіли Джону Теффту про тісну співпрацю у галузі архітектури із Бостоном та зацікавленість у розвитку взаємовідношень із США, які стосуються питань місцевого самоврядування, навчання, зокрема Гарварду, медицини та екології.

«Весь світ стурбований екологічною ситуацією, - зазначила під час зустрічі начальник управління міжнародних зв'язків Наталія Чернишова, - Тож питання екологічного будівництва зараз є дуже гострим. Ми хочемо вийти на новий етап у розвитку архітектури».

Наталія Чернишова також висловила прохання щодо допомоги Дніпропетровську у підтримці розвитку інноваційних форумів з питань будівництва та спроб інтеграції у міжнародне архітектурне співтовариство взагалі.

Джон Теффт у свою чергу зазначив, що зробить усе можливе, щоб допомогти у вирішенні цього питання. Але, з його слів, Федеральний Уряд США ніяким чином не фінансує подібні взаємовідносини, тож першочерговою задачею міської влади Дніпропетровська є знаходження підтримки у Бостоні зацікавлених у цій співпраці людей, які будуть вирішувати юридичні питання, захищаючи інтереси Дніпропетровська.

Головною ж метою приїзду Джона Теффта до Дніпропетровська була презентація українською стороною результатів виконання проектів, які реалізуються у рамках технічної допомоги США. Презентація відбулась на Пункті поховання радіоактивних відходів Дніпропетровського міжобласного спецкомбінату корпорації "Радон" МНС України за участі Міністра МНС України Н.Шуфріча .

Довідка: У 2009 році Міністерство енергетики США у рамках проекту "Покращення збереження відпрацьованих джерел іонізируючого випромінювання в Україні" прийняло рішення про надання допомоги щодо добудови сховища Дніпропетровського спецкомбінату. Сховище об'ємом 1700 куб.м призначено для тимчасового зберігання радіоактивних відходів у вигляді відпрацьовованих джерел іонізуючого випромінювання у першу чергу ВАТ "Електрон-Газ". Зараз будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі. До кінця року планується заповнити сховище на 10%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...