App Store Google Play

Посол США порадив дніпропетровцям шукати інвесторів у Бостоні

28.05.2010 11:56
27 травня у приміщенні міської ради відбулась зустріч представників дніпропетровської влади із Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Представники української сторони розповіли Джону Теффту про тісну співпрацю у галузі архітектури із Бостоном та зацікавленість у розвитку взаємовідношень із США, які стосуються питань місцевого самоврядування, навчання, зокрема Гарварду, медицини та екології.

«Весь світ стурбований екологічною ситуацією, - зазначила під час зустрічі начальник управління міжнародних зв'язків Наталія Чернишова, - Тож питання екологічного будівництва зараз є дуже гострим. Ми хочемо вийти на новий етап у розвитку архітектури».

Наталія Чернишова також висловила прохання щодо допомоги Дніпропетровську у підтримці розвитку інноваційних форумів з питань будівництва та спроб інтеграції у міжнародне архітектурне співтовариство взагалі.

Джон Теффт у свою чергу зазначив, що зробить усе можливе, щоб допомогти у вирішенні цього питання. Але, з його слів, Федеральний Уряд США ніяким чином не фінансує подібні взаємовідносини, тож першочерговою задачею міської влади Дніпропетровська є знаходження підтримки у Бостоні зацікавлених у цій співпраці людей, які будуть вирішувати юридичні питання, захищаючи інтереси Дніпропетровська.

Головною ж метою приїзду Джона Теффта до Дніпропетровська була презентація українською стороною результатів виконання проектів, які реалізуються у рамках технічної допомоги США. Презентація відбулась на Пункті поховання радіоактивних відходів Дніпропетровського міжобласного спецкомбінату корпорації "Радон" МНС України за участі Міністра МНС України Н.Шуфріча .

Довідка: У 2009 році Міністерство енергетики США у рамках проекту "Покращення збереження відпрацьованих джерел іонізируючого випромінювання в Україні" прийняло рішення про надання допомоги щодо добудови сховища Дніпропетровського спецкомбінату. Сховище об'ємом 1700 куб.м призначено для тимчасового зберігання радіоактивних відходів у вигляді відпрацьовованих джерел іонізуючого випромінювання у першу чергу ВАТ "Електрон-Газ". Зараз будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі. До кінця року планується заповнити сховище на 10%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...