App Store Google Play

Дніпропетровці шукають в інтернеті коханих, котів та житло

27.05.2010 16:01
Портал безкоштовних оголошень Slando опублікував статистику  переваг мешканців Дніпропетровська та області в онлайн-торгівлі за перші п'ять місяців 2010 року. В травні дніпропетровці розміщують в середньому на вісім тисяч оголошень більше, ніж у лютому 2010. Загальна кількість онлайн-оголошень на slando.dp.ua склала понад  27 тисяч.

З приходом весни активізувалися любителі тварин. Рубрики "Купівля/продаж тварин" і "віддам даром" продемонстрували найстрімкіше зростання. Щомісяця базу Slando поповнюють 1700 оголошень про купівлю, продаж або дарування домашніх улюбленців у Дніпропетровську. Наразі таких пропозицій - понад п'ять тисяч. Крім чотирилапих друзів, дніпропетровці стали частіше продавати також товари для дітей та промислове обладнання.

Як стверджують аналітики Slando, купівля-продаж товарів є найпопулярнішим розділом у дніпропетровців близько 45% від усіх оголошень.

Дещо зросла і кількість оголошень з пропозиціями купівлі-продажу нерухомості. Наразі в базі оголошень їх понад дев'ять тисяч, при цьому 2,5 тисячі з'явилися в травні. Відсоток оголошень про операції з нерухомістю складає 32%.

Слідом за нерухомістю, лідером за кількістю Інтернет-оголошень є сфера будівельних послуг. Крім будівельників, за допомогою оголошень в Інтернеті свої послуги частіше інших пропонують юристи й інші консультанти в бізнесі-сфері. Усього на сферу послуг доводиться близько 18% всіх оголошень жителів Дніпропетровська на Slando.

Придбання/Продаж транспорту та пропозиції роботи складають відповідно 5% та 6% від опублікованих оголошень.

Але найбільш незвичайні інтернет-оголошення дніпропетровці подають у рубрики «Суспільство» та «Знайомства». За допомогою інтернет-оголошень мешканці Дніпропетровська шукають коханих, однокласників, і навіть басистів та ударників у рок-групу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...