App Store Google Play

Дніпропетровці шукають в інтернеті коханих, котів та житло

27.05.2010 16:01
Портал безкоштовних оголошень Slando опублікував статистику  переваг мешканців Дніпропетровська та області в онлайн-торгівлі за перші п'ять місяців 2010 року. В травні дніпропетровці розміщують в середньому на вісім тисяч оголошень більше, ніж у лютому 2010. Загальна кількість онлайн-оголошень на slando.dp.ua склала понад  27 тисяч.

З приходом весни активізувалися любителі тварин. Рубрики "Купівля/продаж тварин" і "віддам даром" продемонстрували найстрімкіше зростання. Щомісяця базу Slando поповнюють 1700 оголошень про купівлю, продаж або дарування домашніх улюбленців у Дніпропетровську. Наразі таких пропозицій - понад п'ять тисяч. Крім чотирилапих друзів, дніпропетровці стали частіше продавати також товари для дітей та промислове обладнання.

Як стверджують аналітики Slando, купівля-продаж товарів є найпопулярнішим розділом у дніпропетровців близько 45% від усіх оголошень.

Дещо зросла і кількість оголошень з пропозиціями купівлі-продажу нерухомості. Наразі в базі оголошень їх понад дев'ять тисяч, при цьому 2,5 тисячі з'явилися в травні. Відсоток оголошень про операції з нерухомістю складає 32%.

Слідом за нерухомістю, лідером за кількістю Інтернет-оголошень є сфера будівельних послуг. Крім будівельників, за допомогою оголошень в Інтернеті свої послуги частіше інших пропонують юристи й інші консультанти в бізнесі-сфері. Усього на сферу послуг доводиться близько 18% всіх оголошень жителів Дніпропетровська на Slando.

Придбання/Продаж транспорту та пропозиції роботи складають відповідно 5% та 6% від опублікованих оголошень.

Але найбільш незвичайні інтернет-оголошення дніпропетровці подають у рубрики «Суспільство» та «Знайомства». За допомогою інтернет-оголошень мешканці Дніпропетровська шукають коханих, однокласників, і навіть басистів та ударників у рок-групу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...