App Store Google Play

На Дніпропетровщині переважають чоловіки до 31 року

26.05.2010 12:41
На початок 2010р. чисельність постійного населення Дніпропетровської області складала 3352,2 тис. жителів. Як і торік, 83% з них мешкало у містах та селищах міського типу, решта - у селах. Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Для статевої структури населення Дніпропетровщини лишається характерною стабільна перевага жінок. На початок п.р. їх було на 292 тис. більше, ніж чоловіків.
На кожну тисячу жінок області припадало 840 чоловіків (у міських поселеннях - 832, у селах - 880). Найменший цей показник у м.Нікополі (806), а найбільший - у Юр'ївському районі (922).

Однак серед жителів у віці "до 31 року" включно переважає населення чоловічої статі. Найвищий цей показник - серед дітей до 10 років, де на кожні 100 дівчаток нараховується 107 хлопчиків. Але, починаючи з віку "31 рік", співвідношення змінюється з ознакою переваги жінок.

Середній вік населення області у минулому році склав 40,6 року. Причому чоловіки "молодше" жінок - їх середній вік 37,7 року, жінок - 43 роки. По Україні ці показники становили, відповідно: 40,2; 37,4 та 42,6 року.

Наймолодші в області чоловіки мешкають у Новомосковському районі (середній вік - 35,9 року), жінки - у м.Першотравенську (40,9 року). Кожна четверта людина, котра проживає на Дніпропетровщині - пенсійного віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...