App Store Google Play

На Дніпропетровщині переважають чоловіки до 31 року

26.05.2010 12:41
На початок 2010р. чисельність постійного населення Дніпропетровської області складала 3352,2 тис. жителів. Як і торік, 83% з них мешкало у містах та селищах міського типу, решта - у селах. Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Для статевої структури населення Дніпропетровщини лишається характерною стабільна перевага жінок. На початок п.р. їх було на 292 тис. більше, ніж чоловіків.
На кожну тисячу жінок області припадало 840 чоловіків (у міських поселеннях - 832, у селах - 880). Найменший цей показник у м.Нікополі (806), а найбільший - у Юр'ївському районі (922).

Однак серед жителів у віці "до 31 року" включно переважає населення чоловічої статі. Найвищий цей показник - серед дітей до 10 років, де на кожні 100 дівчаток нараховується 107 хлопчиків. Але, починаючи з віку "31 рік", співвідношення змінюється з ознакою переваги жінок.

Середній вік населення області у минулому році склав 40,6 року. Причому чоловіки "молодше" жінок - їх середній вік 37,7 року, жінок - 43 роки. По Україні ці показники становили, відповідно: 40,2; 37,4 та 42,6 року.

Наймолодші в області чоловіки мешкають у Новомосковському районі (середній вік - 35,9 року), жінки - у м.Першотравенську (40,9 року). Кожна четверта людина, котра проживає на Дніпропетровщині - пенсійного віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...