App Store Google Play

У Дніпропетровську боржників «повісять» на бігборди

25.05.2010 13:29
Дніпропетровське комунальне підприємство «Теплоенерго» повернеться до досвіду минулого року, коли списки боржників за тепло з'являться на бігбордах у різних куточках міста. Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив директор підприємства Олег Хорунжий.

За словами Олега Хорунжего, бігборди, де будуть вказані будинки, що заборгували найбільше, з'являться вже у червні цього року, наразі уточнюються списки. Згодом тепловики обіцяють «повісити» й конкретні прізвища неплатників, поки що їхні квартири і суми боргів вказуються у списках, розміщених на під'їздах будинків.

Бігборди з боржниками - не єдиний метод боротьби тепловиків у стягненні плати за спожите тепло. Дієвий спосіб - позовна заява до суду. Лише у травні поточного року «Теплоенерго» подало до суду 227 позовних заяв на суму понад 1 млн. 245 тис. грн. Вже накладено арешт на два автомобілі неплатників з метою реалізації майна для погашення боргів. Окрім того виконавча служба описує побутову техніку (телевізори, пральні машини, комп'ютери).

В арсеналі у підприємства також обмеження виїзду для неплатників за кордон та відмова у оформленні закордонного паспорту до моменту погашення заборгованості. Відповідний закон депутати міської ради прийняли на позаминулій сесії.

На сьогодні, як зазначив Олег Хорунжий, серед перших претендентів на бігборди - мешканці будинків Жовтневого та Красногвардійського районів міста. Зокрема, заборгованість лише по Робочій, 152 складає 800 тис. грн. Серед окремих мешканців «рекордсменами» є дніпропетровці, які мають борги по 12 та 14 тис. грн. відповідно.

На сьогодні споживачі, у тому числі комерційні підприємства і бюджетні організації, винні «Теплоенерго» майже 47 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...