App Store Google Play

У Дніпропетровську боржників «повісять» на бігборди

25.05.2010 13:29
Дніпропетровське комунальне підприємство «Теплоенерго» повернеться до досвіду минулого року, коли списки боржників за тепло з'являться на бігбордах у різних куточках міста. Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив директор підприємства Олег Хорунжий.

За словами Олега Хорунжего, бігборди, де будуть вказані будинки, що заборгували найбільше, з'являться вже у червні цього року, наразі уточнюються списки. Згодом тепловики обіцяють «повісити» й конкретні прізвища неплатників, поки що їхні квартири і суми боргів вказуються у списках, розміщених на під'їздах будинків.

Бігборди з боржниками - не єдиний метод боротьби тепловиків у стягненні плати за спожите тепло. Дієвий спосіб - позовна заява до суду. Лише у травні поточного року «Теплоенерго» подало до суду 227 позовних заяв на суму понад 1 млн. 245 тис. грн. Вже накладено арешт на два автомобілі неплатників з метою реалізації майна для погашення боргів. Окрім того виконавча служба описує побутову техніку (телевізори, пральні машини, комп'ютери).

В арсеналі у підприємства також обмеження виїзду для неплатників за кордон та відмова у оформленні закордонного паспорту до моменту погашення заборгованості. Відповідний закон депутати міської ради прийняли на позаминулій сесії.

На сьогодні, як зазначив Олег Хорунжий, серед перших претендентів на бігборди - мешканці будинків Жовтневого та Красногвардійського районів міста. Зокрема, заборгованість лише по Робочій, 152 складає 800 тис. грн. Серед окремих мешканців «рекордсменами» є дніпропетровці, які мають борги по 12 та 14 тис. грн. відповідно.

На сьогодні споживачі, у тому числі комерційні підприємства і бюджетні організації, винні «Теплоенерго» майже 47 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...