App Store Google Play

Стеценко не хоче збільшувати кількість українців на полі

21.05.2010 08:41

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко виступив проти посилення ліміту на легіонерів до шести осіб. Не подобається фінансовому керманичу "Дніпра" той факт, що в разі купівлі якогось нового футболіста доведеться піти одному чи кільком із вже наявних у "Дніпрі" іноземців.

За словами Стеценка, жорсткість ліміту також призведе до невиправданого зростання трансферної вартості українських гравців, що теж не добре.

На думку гендиректора "Дніпра", є українські футболісти, які здатні підсилити склад "Дніпра", й покупка яких буде по кишені. Проте, обговорювати конкретні прізвища пан Стеценко відмовився.

Нагадаємо, на найближчому засіданні виконкому Федерації футболу України одним з ключових буде питання про зміну існуючого ліміту на легіонерів. В минулому сезоні у складі команд на полі могло одночасно перебувати не більше семи легіонерів.

Чому ця тема так схвилювала Андрія Стеценка - наразі незрозуміло, адже "Дніпро" - відвертий середняк за кількістю легіонерів на полі. В сезоні що минув в основному складі виходили в середньому 7,46 українців. При цьому найбільше одночасно їх було - 10 (єдиним не-українцем був Денисов), а найменше - 6 (на початку другого кола, коли в основі свої 2 матчі грав Самодін).

Дніпропетровська команда традиційно робить ставку на українських гравців і саме вони визначали її обличчя минулого сезону. Лише окремі позиції були віддані на відкуп легіонерам. Так, Ян Лаштувка став основним голкіпером, Віталій Денисов вже не перший рік є основним лівим захисником команди, а Осмар Ферейра лише зараз став ключовим гравцем в півзахисті. З меншою регулярністю в стартовий склад потрапляли чех Холєк, грузин Лобжанідзе та росіянин Самодін. І зовсім не виходили на поле зіркові Алсідеш та Нері Кастільо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...