App Store Google Play

Стеценко не хоче збільшувати кількість українців на полі

21.05.2010 08:41

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко виступив проти посилення ліміту на легіонерів до шести осіб. Не подобається фінансовому керманичу "Дніпра" той факт, що в разі купівлі якогось нового футболіста доведеться піти одному чи кільком із вже наявних у "Дніпрі" іноземців.

За словами Стеценка, жорсткість ліміту також призведе до невиправданого зростання трансферної вартості українських гравців, що теж не добре.

На думку гендиректора "Дніпра", є українські футболісти, які здатні підсилити склад "Дніпра", й покупка яких буде по кишені. Проте, обговорювати конкретні прізвища пан Стеценко відмовився.

Нагадаємо, на найближчому засіданні виконкому Федерації футболу України одним з ключових буде питання про зміну існуючого ліміту на легіонерів. В минулому сезоні у складі команд на полі могло одночасно перебувати не більше семи легіонерів.

Чому ця тема так схвилювала Андрія Стеценка - наразі незрозуміло, адже "Дніпро" - відвертий середняк за кількістю легіонерів на полі. В сезоні що минув в основному складі виходили в середньому 7,46 українців. При цьому найбільше одночасно їх було - 10 (єдиним не-українцем був Денисов), а найменше - 6 (на початку другого кола, коли в основі свої 2 матчі грав Самодін).

Дніпропетровська команда традиційно робить ставку на українських гравців і саме вони визначали її обличчя минулого сезону. Лише окремі позиції були віддані на відкуп легіонерам. Так, Ян Лаштувка став основним голкіпером, Віталій Денисов вже не перший рік є основним лівим захисником команди, а Осмар Ферейра лише зараз став ключовим гравцем в півзахисті. З меншою регулярністю в стартовий склад потрапляли чех Холєк, грузин Лобжанідзе та росіянин Самодін. І зовсім не виходили на поле зіркові Алсідеш та Нері Кастільо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...