App Store Google Play

БЮТ заявляє про цензуру та наступ на свободу слова у Дніпропетровську

17.05.2010 15:42
Депутати обласної ради з фракції БЮТ заявляють про наступ діючої влади на  свободу слова та  конституційні права громадян України.

Як йдеться у розповсюдженій прес-службою політичної сили заяві, нова влада, на чолі з Президентом України, запустили механізм політичних переслідувань своїх опонентів, які іноді мають вигляд справжніх репресій.

Зокрема, "регіонали" намагаються знищити свободу слова в країні, про що свідчать випадки тиску на журналістів, які дедалі частіше трапляються на телеканалах та у друкованих ЗМІ.

"Україною прокотилася хвиля тиску на журналістів, яка вилилася не лише в цензуру новинних сюжетів, однобоке, вигідне теперішній владі, висвітлення подій, а і в закриття багатьох політично-аналітичних програм, де мала місце точка зору відмінна від провладної", - йдеться в заяві.

Як доказ затягування зашморгу на шиї вільної преси, бютівці наводять зникнення з телеекранів дніпропетровців програм «Тема тижня» та «Губернские хроники».

Але апогеєм безладу та нехтування законами, наголошують депутати фракції БЮТ, стала заборона політичної програми «Аргументи За і Проти» на Дніпропетровській обласній державній телерадіокомпанії з незрозумілих причин. В опозиційній партії переконані, що це є нічим іншим, як намаганням влади обмежити право кожного громадянина на вільний доступ до повної та неупередженої інформації.

"Ми вимагаємо владу припинити наступ на свободу слова та  конституційні права громадян України, не руйнувати здобутки свободи та демократії", - звертаються депутати до керівництва ДОТРК та до обласної ради і вимагають надати ефірний час, як це гарантовано законодавством, народному депутату України Антоніні Болюрі.
Теги: БЮТ, цензура

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...