App Store Google Play

На Дніпропетровщині через борги подружжя звело рахунки з життям

14.05.2010 16:51
Вранці 13 травня до чергової частини Криничанського РВ телефоном надійшла тривожна звістка. Громадяни повідомили, що близько 8-ї години у хвіртці одного з будинків с. Кудашівка знайшли записку, зміст якої давав зрозуміти, що господарів вже може не бути серед живих.

Як повідомили у центрі зв'язків з громадськістю ГУМВС України у Дніпропетровській області, на місце події негайно виїхало керівництво райвідділу, слідчо-оперативна група у повному складі, судово-медичний експерт та прокурор Криничанського району. Те, що вони побачили, вразило навіть бувалих правоохоронців.

У фруктовому саду поруч із будинком лежали тіла господарів домоволодіння та їх собаки. Судово-медичний експерт встановив, що кожен труп мав вогнепальні поранення грудей ліворуч. Собака був застрелений у голову. Під трупом чоловіка була виявлена мисливська рушниця 12-го калібру, що належала хазяїну. Неподалік знайшли стріляні гільзи.

У вітальні правоохоронці виявили речі, заздалегідь заготовлені господарями для власних похорон. А на столику біля дому знайшли два конверти із передсмертними записками.

...Родина мала своє приватне підприємство - займалася переробкою соняшника. Але, на жаль, скрута не оминула їх бізнес, в результаті чого подружжя втратило можливість підтримувати роботу підприємства, платити податки та зарплатню персоналу. До цього додалася й необхідність виплат по кредиту одному з комерційних банків. Згодом ситуація ускладнилася настільки, що подружжя вже не бачило з неї виходу.

«...Набридло зводити кінці з кінцями, зводити життя до елементарного існування. ...Так склалася ситуація, з якої немає реального виходу. Крім єдиного», - написав у своєму прощальному листі господар. Його слова перекликалються зі словами дружини: «Зараз ніхто нікому не потрібен. Усім потрібні лише гроші, а їх немає де взяти. ...Жити так більше не можу і не хочу, немає сил».

В останьому зверненні до людей господарі просили не звинувачувати нікого в їх загибелі. Стверджували, що це страшне рішення прийняли удвох, добровільно, без жодного тиску одне на одного, з огляду на безвихідну ситуацію, пов'язану з борговими зобов'язаннями перед банком та людьми.

У подружжя лишилося дві доньки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...