App Store Google Play

Небоженко: Азаров прийшов ненадовго

13.05.2010 12:31

Наразі не відомо, які підприємства влада віддасть Росії, тому що секретні протоколи можуть складатися з будь-якого приводу, навіть на день народження якого-небудь російського чиновника. Але проблема в тому, що перші кроки уряду налякали і стривожили громадськість. Це констатував Віктор Небоженко у своїй колонці на Главкомі.

На думку соціолога, ніхто не очікував, що Партія регіонів замість виконання своєї соціальної програми займеться, в першу чергу, зміцненням відносин з Росією. Відносини ці потрібно зміцнювати, але чим більше буде зроблено квапливих хаотичних ходів, тим буде гірше.

Будь-які стосунки між двома великими державами вимагають обережності і ґрунтовності, і їх не можна будувати в таємниці від народів цих країн. Що б не думали кремлівські політики чи «регіонали», вони ніколи не приймуть правильних міждержавних рішень без серйозної підготовки. Завдання, які взялася вирішувати сьогоднішня влада, не вирішуються наскоком. Вирішувати їх треба, але те, як це робиться, звичайно, збуджує опозицію і викликає побоювання суспільства.

На думку Небоженка, люди очікували, що нова влада буде займатися наведенням економічного порядку або важкими реформами, які треба було комусь починати. Але якщо попередні уряди просто брали гроші у МВФ і намагалися вирішити внутрішні проблеми, то уряд Азарова пішов іншим шляхом. Замість того щоб починати реформи, воно почало з продажу найбільш ліквідних підприємств. Тому, грубо кажучи, у страху очі великі. Спокуса віддати підприємства Росії і не мати з ними справи в уряду набагато більше, ніж бажання проводити серйозні реформи. Але якщо будуть віддані атомна промисловість, ГТС, то за рахунок чого буде поповнюватися бюджет?

Насправді нам потрібні реформи в машинобудуванні, енергетиці, серйозне залучення міжнародних коштів у газотранспортну систему. Але Азаров ж не віддав росіянам вугільну промисловість чи ЖКГ! Тому що перша є джерелом корупції для східноукраїнських „вугільних баронів", а друге - просто нікому не потрібно.

У цій ситуації відчувається, що нинішній прем'єр прийшов ненадовго, тому що так не чинять люди, які хочуть добитися економічного добробуту і залишитися в пам'яті людей з позитивними оцінками.

Соціолог прогнозує, що регіонали просто хочуть вирішити свої завдання, а потім виїхати на Рубльовку і звідти сміятися над цією країною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...