App Store Google Play

Наливайченко: "На території України повинна діяти лише одна спецслужба"

13.05.2010 20:55
Екс-керівник української спецслужби заявляє, що розташування в Криму ФСБ є незаконним, більш того - підрозділи будь-якої іноземної спецслужби на суверенній території України загрожують нашій безпеці.

Як наголошує прес-служба громадського діяча, саме Наливайченко раніше скасував практику перебування на нашій території підрозділів російської ФСБ.

«Протокол, укладений у 2000 році, згідно з яким підрозділи ФСБ перебували у Криму, ніколи не відповідав законодавству України», - заявив пан Наливайченко в коментарі газеті «Комерсант».

«Функції, які з 2000 по 2009 рік були покладені на офіцерів ФСБ, - зокрема протидія шпигунству на флоті і антитерористична діяльність - на суверенній українській території повинна виконувати українська спецслужба», - підкреслив пан Наливайченко.

«І найголовніше, - розповідає колишній очільник спецслужби, - російська контррозвідка на нашій території здійснювала недружні акти, в тому числі вербувальні підходи і підходи до секретоносіїв, порушуючи Кримінальний кодекс України».

Закон України «Про оперативно-розшукову діяльність» чітко визначає підрозділи, які мають право займатися такою діяльністю на території держави, і забороняє проведення її будь-якими іншими структурами або відомствами, у тому числі іноземні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...