App Store Google Play

Наливайченко: "На території України повинна діяти лише одна спецслужба"

13.05.2010 20:55
Екс-керівник української спецслужби заявляє, що розташування в Криму ФСБ є незаконним, більш того - підрозділи будь-якої іноземної спецслужби на суверенній території України загрожують нашій безпеці.

Як наголошує прес-служба громадського діяча, саме Наливайченко раніше скасував практику перебування на нашій території підрозділів російської ФСБ.

«Протокол, укладений у 2000 році, згідно з яким підрозділи ФСБ перебували у Криму, ніколи не відповідав законодавству України», - заявив пан Наливайченко в коментарі газеті «Комерсант».

«Функції, які з 2000 по 2009 рік були покладені на офіцерів ФСБ, - зокрема протидія шпигунству на флоті і антитерористична діяльність - на суверенній українській території повинна виконувати українська спецслужба», - підкреслив пан Наливайченко.

«І найголовніше, - розповідає колишній очільник спецслужби, - російська контррозвідка на нашій території здійснювала недружні акти, в тому числі вербувальні підходи і підходи до секретоносіїв, порушуючи Кримінальний кодекс України».

Закон України «Про оперативно-розшукову діяльність» чітко визначає підрозділи, які мають право займатися такою діяльністю на території держави, і забороняє проведення її будь-якими іншими структурами або відомствами, у тому числі іноземні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...