App Store Google Play

Сестри везуть «СОНМО» до Дніпропетровська

12.05.2010 09:29

12 травня заслужені артистки України Леся та Галина Тельнюк (проект «ТЕЛЬНЮК: Сестри») вперше у Дніпропетровську в межах туру Україною презентують нову концертну программу СОНМО.

Початок концерту - о 20:00 (Кафе ПроJazz - вул. Рогальова, 12б)

Таємнича назва «СОНМО» провокує сьогодні відкрити вишукану музику, елегантну поезію, натхненну емоцію...

Це 11 нових рок-балад від поетично-музичного гурту «ТЕЛЬНЮК: Сестри», що на ново відкривають емоційну складову музики й поезії, які взаємодоповнюють один одного. Музика Лесі Тельнюк визвучує поетичну сповідь Галі Тельнюк, викрешує зі слів емоцію, що народжена з болю й краси, любові й безкомпромісності, відчуття самоти в гомінкому світі сучасності й власного співзвуччя з перехожим...

Альбом «СОНМО» - це також музична співпраця звукорежисера Костянтина Костенка з київської студії звукозапису «КОМОРА» та Джефом Аленом (Jeff Allen) - власником лондонської студії «Sensible Music».

Дует «Сестри Тельнюк» як професійний колектив сформувався в 1986 році. Критика квалiфiкує творчiсть артисток як «ковток свiжого повiтря», «лiки вiд розпачу», «мiстерiю слова й музики. Справдi, вони мало не єдинi з-помiж вiтчизняних виконавцiв використо- вують тiльки справжню поезiю i виступають винятково «наживо» (як в акустицi так i у електронiцi), дотримуючись найвищих фахових вимог. В їхньому репертуарі є філософські балади, романси, фольк-рокові композиції, ескізи, акапелла, пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-року та trip-hop.

Дует «Сестри Тельнюк» працює і з академічними музикантами (струнний квартет державного радіо України), використовує різні національно-етнічні інструменти: сопілки, дримба, перкусія.

У 1997 у творчій співпраці з видатним англійським гітаристом Міком Тейлором (екс «Ролінг Стоунс») було записано пісню-блюз «Моє марне кохання». Цікаво, що цей блюз звучить українською мовою з колоритним звучанням бандури.

Яскрава творчість дуету «Сестри Тельнюк» у 1998 році була відзначена премією ім. Василя Стуса за внесок у розвиток української культури.

У 2000-2001роках відбулася перша спроба творчої співпраці з театром. У Львівському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, було поставлено виставу «У.Б.Н.» . Режисер - Мирослав Гринишин, автор тексту - Галина Тельнюк, автор музики до вистави - Леся Тельнюк. Драма «У.Б.Н.» стала культурним явищем, з успіхом пройшла містами України.

Нові, оригінальні ідей пов'язують Галю та Лесю з відомим українським бандуристом, сучасним майстром з виготовлення бандур - Романом Гриньківим. Вже цього року планується завершення Романом роботи над новою, надсучасною бандурою, яка буде, як сподіваються, окрасою інструментарію сестер Тельнюк.

У своїх закордонних турне сестри спілкуються з багатьма відомими людьми. Це і творчі зустрічі, і спільні виступи та проекти з різними музикантами, артистами - як американцями, канадійцями, так і українцями. Серед них найяскравіші: Василь Попадюк - скрипаль (Канада, Україна), Юліан Китастий - бандурист (Америка).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...