App Store Google Play

Після Перемоги СРСР святкуємо День Європи

08.05.2010 13:11
Горезвісна "багатовекторність" у зовнішній політиці не може не позначатися й на суспільному житті всередині країни. Після бучних і пишних святкувань закінчення Другої світової війни, які вперше за історію незалежності України вилилися у масові військові паради, Україна, й Дніпропетровськ разом з нею, готується зустріти День Європи.

Нагадаємо, що це свято відзначається у нашій країні щорічно у третю суботу з 2003 року відповідно до указу Президента України. Цьогоріч це - 15 травня. Головною метою відзначення Дня Європи в Україні є передусім ознайомлення громадськості з європейськими цінностями та традиціями та популяризація європейського культурного надбання.

До свята, як водиться, готуємося заздалегідь, з певною часткою офіціозу. Розпочнеться святкування 11 травня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради, де відбудеться прес-конференція начальника управління міжнародних зв'язків Дніпропетровської міської ради Наталії Чернишової щодо самого свята й планів його проведення.

За даними прес-служби Дніпропетровської міськради, з 11 по 14 травня у вищих навчальних закладах міста проходитиме молодіжна акція "Дніпропетровськ говорить іноземними мовами", а також читатимуть лекції, організовуватимуть дискусії та обговорення з питань європейської інтеграції.

У школах для 1-4 класів проходитимуть класні години на тему: "Мандрівка країнами Європи", для 9-11 класів - "Ми маємо бути зрозумілими в Європі, а Європа - нам".

З 12 по 15 травня у дитячому парку імені Л. Глоби проходитиме квітковий ярмарок "Квітковим шляхом до Європи". Учасники ярмарки представлять відвідувачам якісний європейський посадочний матеріал для дому і саду, садові меблі, а також ковані вироби, які прикрашають котеджі в Європі.

13 травня у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури та у Дніпропетровській обласній організації Національної спілки архітекторів України представники спілки французьких архітекторів читатимуть лекції щодо тенденцій у сучасній архітектурі та використання енергозберігаючих технологій у будівництві.

15 травня у парку імені Глоби відбудеться святковий концерт за участю громадської організації "Спілка поляків" та "Огніско".

Там же проходитимуть виставки та майстер-класи "Петриківський розпис", шоу "Флористичний подих Європи". Цього ж дня на площі Леніна стартуватиме Міжнародне аматорське авторалі "Пікнік-2010". Ввечері на стадіоні "Метеор" - концертна піротехнічна шоу програма "Приборкання вогню".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...