App Store Google Play

У Дніпропетровську подешевшало сало

07.05.2010 12:59

Дніпропетровське обласне Управління статистики порівняло ціни на продукти харчування у квітні цього року з квітневими цінами 2009 року.

Виявилось, що в цілому ціни зросли на 19,5%. Головним чинником стало подорожчання на 35% продуктів рослинництва. Зокрема, ціна на цукор зросла у 2,1 рази, на картоплю - в 1,7 рази, овочі подорожчали в 1,4 рази, свіжі фрукти, зернові, олія та крупи збільшилися в ціні в межах 13,9-5,6%.

Ціни на продукти тваринництва в цілому підвищились на 11,6%. При цьому, яйця подорожчали в 1,7 рази, молочні продукти, мед та птиця - на 29,8-4,3%, натомість сало подешевшало на 8,4%.

А от якщо порівняти ситуацію з цінами у квітні 2010 з березнем, то можна констатувати певне зниження цін на продукти рослинництва та тваринництва: на 2,6% та 2,1% відповідно.

Найдешевші капусту та яловичину у квітні можна було придбати в Дніпропетровську, ранню капусту, моркву, яблука, свинину, молоко, вершкове масло, білий сир та сметану вигідніше було купувати в Кривому Розі, дешеві картоплю, цибулю ріпчасту, буряки, олію, сало та яйця купували відвідувачі ринків Павлограду.

До речі, пізня капуста, цибуля та морква й без того у квітні були на Дніпропетровщині дешевшими, ніж у Кіровограді, Харкові, Донецьку, Запоріжжі або Луганську. Натомість картопля, молоко та яйця коштували у Дніпропетровську більше, ніж у сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...