App Store Google Play

У Дніпропетровську подешевшало сало

07.05.2010 12:59

Дніпропетровське обласне Управління статистики порівняло ціни на продукти харчування у квітні цього року з квітневими цінами 2009 року.

Виявилось, що в цілому ціни зросли на 19,5%. Головним чинником стало подорожчання на 35% продуктів рослинництва. Зокрема, ціна на цукор зросла у 2,1 рази, на картоплю - в 1,7 рази, овочі подорожчали в 1,4 рази, свіжі фрукти, зернові, олія та крупи збільшилися в ціні в межах 13,9-5,6%.

Ціни на продукти тваринництва в цілому підвищились на 11,6%. При цьому, яйця подорожчали в 1,7 рази, молочні продукти, мед та птиця - на 29,8-4,3%, натомість сало подешевшало на 8,4%.

А от якщо порівняти ситуацію з цінами у квітні 2010 з березнем, то можна констатувати певне зниження цін на продукти рослинництва та тваринництва: на 2,6% та 2,1% відповідно.

Найдешевші капусту та яловичину у квітні можна було придбати в Дніпропетровську, ранню капусту, моркву, яблука, свинину, молоко, вершкове масло, білий сир та сметану вигідніше було купувати в Кривому Розі, дешеві картоплю, цибулю ріпчасту, буряки, олію, сало та яйця купували відвідувачі ринків Павлограду.

До речі, пізня капуста, цибуля та морква й без того у квітні були на Дніпропетровщині дешевшими, ніж у Кіровограді, Харкові, Донецьку, Запоріжжі або Луганську. Натомість картопля, молоко та яйця коштували у Дніпропетровську більше, ніж у сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...