App Store Google Play

Дніпропетровськ залишиться без ІКЕА

07.05.2010 11:57
Шведська меблева компанія IKEA відклала плани з будівництва гіпермаркетів в Україні. Про це повідомила агенція "Українські новини" з посиланням на директора зі зв'язків із громадськістю IKEA у Росії та СНД Оксану Белайчук.

Зокрема, за інформацією представниці, компанія не лише відклала пошук нових ділянок під будівництво гіпермаркетів, але й розвиток уже придбаної  нею ділянки в Одеській області.

При цьому IKEA вважає, що в перспективі роздрібний ринок України є дуже цікавим.

- IKEA уважно стежить за тим, як розвивається економічна ситуація в регіоні, щоб за першой нагоди знову повернутися до розгляду питання про інвестиційні плани на території України, - пообіцяла представниця товариства.

Відомо, що шведська компанія планувала інвестувати в будівництво шести гіпермаркетів в Україні 2,5 млрд. доларів. Зокрема, ІКЕА розглядала можливість будівництва у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Львові.

На думку експертів, причина відмови компанії від співпраці з Україною, у першу чергу, полягає в тому, що ІКЕА здобуває ринки під негласним девізом "жодного хабара". Водночас, навколо діяльності компанії на теренах СНД, зокрема України, точиться багато чуток щодо перепон, які компанія зустрічає на своєму шляху, не бажаючи платити всім, як це заведено у нас. Серед інших причин, називають також кризу в деревообробній та меблевій галузі та зневіреність компанії у державі загалом.

IKEA заснована 1943 року у Швеції Інґваром Кампрадом. Перший торговий центр компанії відкрився у 1958 році. Компанія випускає і продає недорогі масові меблі, які покупці збирають удома самостійно. Мережа торгових центрів компанії на початок 2006 налічувала 229 магазинів в 33 країнах (здебільшого в Європі). Каталог IKEA, що поширюється безкоштовно, на початок 2006 був надрукований в 160 мільйонах примірниках. Компанії Swedwood, що входить в концерн IKEA, належить більше 30 меблевих і деревообробних підприємств в 11 країнах світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...