App Store Google Play

Дніпропетровськ залишиться без ІКЕА

07.05.2010 11:57
Шведська меблева компанія IKEA відклала плани з будівництва гіпермаркетів в Україні. Про це повідомила агенція "Українські новини" з посиланням на директора зі зв'язків із громадськістю IKEA у Росії та СНД Оксану Белайчук.

Зокрема, за інформацією представниці, компанія не лише відклала пошук нових ділянок під будівництво гіпермаркетів, але й розвиток уже придбаної  нею ділянки в Одеській області.

При цьому IKEA вважає, що в перспективі роздрібний ринок України є дуже цікавим.

- IKEA уважно стежить за тим, як розвивається економічна ситуація в регіоні, щоб за першой нагоди знову повернутися до розгляду питання про інвестиційні плани на території України, - пообіцяла представниця товариства.

Відомо, що шведська компанія планувала інвестувати в будівництво шести гіпермаркетів в Україні 2,5 млрд. доларів. Зокрема, ІКЕА розглядала можливість будівництва у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Львові.

На думку експертів, причина відмови компанії від співпраці з Україною, у першу чергу, полягає в тому, що ІКЕА здобуває ринки під негласним девізом "жодного хабара". Водночас, навколо діяльності компанії на теренах СНД, зокрема України, точиться багато чуток щодо перепон, які компанія зустрічає на своєму шляху, не бажаючи платити всім, як це заведено у нас. Серед інших причин, називають також кризу в деревообробній та меблевій галузі та зневіреність компанії у державі загалом.

IKEA заснована 1943 року у Швеції Інґваром Кампрадом. Перший торговий центр компанії відкрився у 1958 році. Компанія випускає і продає недорогі масові меблі, які покупці збирають удома самостійно. Мережа торгових центрів компанії на початок 2006 налічувала 229 магазинів в 33 країнах (здебільшого в Європі). Каталог IKEA, що поширюється безкоштовно, на початок 2006 був надрукований в 160 мільйонах примірниках. Компанії Swedwood, що входить в концерн IKEA, належить більше 30 меблевих і деревообробних підприємств в 11 країнах світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...