App Store Google Play

Влада дбає про ветеранів. І про рекламу не забуває

06.05.2010 10:54
Учора, 5 травня, голова облдержадміністрації Олександр Вілкул завітав у гості до Героя Радянського Союзу Олексія Васильовича Колеснікова. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Керівник області вручив Олексію Васильовичу ювілейну медаль «65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні», а також картку на 50 тис грн. та сертифікат на забезпечення безкоштовними медикаментами.

- Це лише невелика наша подяка ветеранам, які ціною свого життя захищали Вітчизну, і наш святий обов'язок піклуватися про тих, хто подарував нам мирне небо над головою, -  відзначив Олександр Вілкул. - Соціальна захищеність ветеранів - це лише маленька частка вдячності, яку ми, сучасне покоління, висловлюємо нашим визволителями.

Крім того, разом із міським головю Дніпропетровська Іваном Куліченком та головою обласної ради ветеранів Станіславом Шевченком, голова Олександр Вілкул зустрівся з ветеранами Великої Вітчизняної війнив приміщенні Діорами «Битва за Дніпро» . Він вручив ветеранам ювілейні медалі „65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", сертифікат на забезпечення безоплатними медикаментами та святкові подарунки.

Такий вчинок нового очільника області, безсумнівно, є гідним поваги. Втім, не обійшлося і без певних показушності та піару. Адже, за даними тієї ж ОДА, загалом на Дніпропетровщині мешкають 140 тисяч ветеранів війни, які безпосередньо брали участь у бойових діях та працювали в тилу. І далеко не до кожного з них навіть раз на рік, у свято Перемоги, доходить декларована "вдячність" губернатора.

Витрачені на пишне святкування 65 річниці Перемоги сотні тисяч гривень навряд чи зігріють серце тисячам справжніх учасників бойових дій, які не мають змоги не лише відвідати військові паради та святкові концерти, але й часто-густо не мають гідних умов для життя та навіть можливості придбати необхідні ліки.
Теги: ВВВ, ветеран

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...