App Store Google Play

Росіяни зайшли на Південний ГЗК незаконно?

01.05.2010 09:41
Адвокат Тетяна Василюха, яка представляє інтереси керівництва Південного гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область), називає незаконну зміну правління підприємства. Про це вона повідомила Українським Новинам.

З її слів, 22 квітня Саксаганський районний суд Кривого Рогу Дніпропетровської області зобов'язав Михайла Короленка виконувати обов'язки голови правління Південного ГЗК й заборонив будь-кому перешкоджати йому в цьому. З її слів, це рішення було прийнято за позовом компанії "Сервіс Україна". Кого представляє ца компанія, адвокат не повідомила.

Василюха зазначила, що зазначене рішення суду було прийнято незаконно, голова суду Сергій Мхітарян, який виніс постанову суду, перебував на момент ухвалення рішення на лікарняному.

Інший представник колишнього керівництва повідомив Українським Новинам, що на підприємстві 30 квітня вчинено рейдерське захоплення під керівництвом російського бізнесмена Вадима Новинського. Підставою для захоплення послужила ухвала Саксаганського районного суду Кривого Рогу №2-2415/10 від 22 квітня.

У п'ятницю Новинський повідомив керівництву підприємства про проведення засідання спостережної ради підприємства, на якому були присутні 4 члени, у тому числі Геннадій Корбан. У результаті голосування було ухвалене рішення про зміну голови й членів правління підприємства. Після цього Новинський представив в.о. голови правління Короленка, що до цього обіймав посаду генерального директора Центрального гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область). Короленко у свою чергу представив нових членів правління: Олександра Зоріна, Ірину Кучук, Олександра Рибалка й Дмитра Шевчика. До цього посади членів правління займали Сергій Новак, Микола Гармаш, Геннадій Лавриненко й Ніна Козловська.

Південний ГЗК був уведений в експлуатацію в 1955 році. Займається видобутком і збагаченням бідних залізистих кварцитів з одержанням залізорудного концентрату й доменного агломерату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...