App Store Google Play

Ніхто не забив, нічого не досягнуто

01.05.2010 16:07

На "матч смерті" криворізького "Кривбасу" дніпряни вийшли в звичному складі з одним форвардом, яким став Євген Селезньов. І хоча в разі поразки господарі фактично ставали командою першої ліги, розпочали гру активніше саме гості. Можливо, далося взнаки бажання зламати негативну статистику: на чужому полі "Дніпро" не вигравав з початку листопада минулого року.

Перший реальний момент втратив Селезньов уже на 9 хвилині - Коноплянка з Лобжанідзе пройшли правим флангом, грузин навісив, кращий бомбардир "Дніпра" добре виборов позицію, але спрямував м'яча з 4-5 метрів просто вгору. Цей момент задав темп і характер всього, що було далі у першому таймі: команди грали практично без центра поля, наносячи удари по воротах з першої-ліпшої зручної позиції.

До честі підопічних Юрія Максимова слід відзначити, що вони вийшли грати на перемогу. Після 20-24 хвилин переваги гостей "Кривбас" спочатку вирівняв показники контролю м'яча, а потім наздогнав "Дніпро" й в ударах по воротах та небезпечних моментах. Про це може свідчити й рання заміна Бартуловіча на Кобахідзе вже на 29 хвилині - тренер вимагав від криворожан максимальної віддачі.

Втім до перерви командам відзначитися так і не вдалося - у дніпрян відчувалася дивна рання втома, а у господарів - брак взаємного розуміння на полі, коли добре розігнана атака завершувалася пасом "в нікуди" чи затримкою взагалі без пасу. Найнебезпечнішим же у першому таймі став удар Калінінченка зі штрафного метрів з 30-35 - м'яч зрикошетив від голови гравця у стінці, й Каніболоцькому вдалося з-під самої поперечки перевести його на кутовий.

Другий тайм приніс ще більше уповільнення у дії обох команд, сумбур і велику кількість порушень. Після одного з кутових Мандзюк з Лобжанідзе штовхали один одного і не завадили бити Лисицькому, який влучив у стійку. Ще за 10 хвилин небезпечний удар з 20 метрів завдавав Федорчук. Володимиру Безсонову така гра, вочевидь, набридла, тому вже на 59 хвилині замість опорника Чеберячка вийшов другий форвард Гоменюк.

Чи ця заміна, чи, можливо, хмарки, які почали з'являтися над стадіоном "Металург" ближче до кінця поєдинку, але "Дніпро" забігав, все частіше загрожуючи воротам Каніболоцького. Голкіпер "Кривбасу" між тим виручив лише двічі після ударо-навісів Феррейри зі штрафних. Ударам же Калиниченка, Гоменюка й двічі Селезньова не вистачало влучності.

Як виявилося, ця активність була лише імітацією успіху. Починаючи хвилини з 75 команди відверто догравали. В результаті - нічия, яка коштувала як поразка кожній з команд. "Кривбас" після цього матчу остаточно попрощався з Прем'єр-лігою, а "Дніпро" - з надією на медалі у першості 2009-2010 років.

Як це не дивно, а невиразна гра з головним аутсайдером співпала із повідомленням, що Володимир Безсонов залишається у "Дніпрі" ще на півроку. В грі гостей яскраво була помітна відсутність тренерської роботи: жоден пас далі ніж на 10 метрів не знайшов адресата, кращий бомбардир команди не реалізував жоден з десятка своїх моментів, а заміни змогли додати енергії команді лише хвилин на 10. Про фізичну форму "Дніпра" й говорити годі - команда тягала ноги вже хвилини з 30-ї.

"Кривбас" - "Дніпро" 0:0

"Кривбас": Каніболоцький, Максимов, Воронков (Воробей, 81), Жданов, Лисицький, Федорчук, Морозюк, Кіцута, Бартуловіч (Кобахідзе, 31), Даниловський, Андрієнко (Сердюк, 77)

"Дніпро": Лаштувка, Лобжанідзе, Мандзюк, Селезньов, Чеберячко (Гоменюк, 59), Русол, Феррейра, Денісов, Калініченко, Ротань, Коноплянка (Назаренко, 75)

Попередження: Воронков (30), Лисицький (46), Денісов (59)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...