App Store Google Play

Вілкул простягнув руку міськраді

29.04.2010 13:28

Учора, 28 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександ Вілкул взяв участь у засіданні 56 сесії Дніпропетровської міської ради V скликання.

В своєму виступі губернатор наголосив на тому, що Дніпропетровськ є столицею області, культурним та промисловим центром України і додав, що на нього, як на губернатора, так само, як і на всіх депутатів, це накладає додаткову відповідальність за благополуччя міста та його мешканців.

Крім того, Вілкул звернувся до присутніх в сесійній залі депутатів з проханням об'єднатися навколо вирішення поставлених Президентом України та Урядом завдань: подолання наслідків кризи, відродження промисловості, зростання благополуччя населення та на підвищення комфорту проживання жителів в регіонах.

Для цього губернатор пропонує міським депутатам свою підтримку у обмін на конструктивну роботу в питаннях орієнтованих на розвиток міста та регіону.

- Співпраця з вами в цьому напрямку буде одним з головних моїх пріоритетних питань, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Одними з перших, як повідомлялося, на заклик Олександра Вілкула відгукнулись депутати з фракції Нашої України, які на тій самій сесії оголосили про своє бажання приєднатися до коаліції "Рідний Дніпропетровськ", що представлена у міськраді Партією Регіонів, Блоком Лазаренка, КПУ, Блоком Вітренко, об'єднаними "есдеками" та фракцією "Віче".

Втім, сам Олександр Юрійович цього вже не побачив, оскільки залишив сесійну залу одразу після виголошення свого спічу, і дізнався про приємну новину від своїх колег, яких залишив з метою контролювання ситуації - Івана Ступака та нардепів Олександра Шпенова і Віталія Борта.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...