App Store Google Play

Вілкул простягнув руку міськраді

29.04.2010 13:28

Учора, 28 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександ Вілкул взяв участь у засіданні 56 сесії Дніпропетровської міської ради V скликання.

В своєму виступі губернатор наголосив на тому, що Дніпропетровськ є столицею області, культурним та промисловим центром України і додав, що на нього, як на губернатора, так само, як і на всіх депутатів, це накладає додаткову відповідальність за благополуччя міста та його мешканців.

Крім того, Вілкул звернувся до присутніх в сесійній залі депутатів з проханням об'єднатися навколо вирішення поставлених Президентом України та Урядом завдань: подолання наслідків кризи, відродження промисловості, зростання благополуччя населення та на підвищення комфорту проживання жителів в регіонах.

Для цього губернатор пропонує міським депутатам свою підтримку у обмін на конструктивну роботу в питаннях орієнтованих на розвиток міста та регіону.

- Співпраця з вами в цьому напрямку буде одним з головних моїх пріоритетних питань, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Одними з перших, як повідомлялося, на заклик Олександра Вілкула відгукнулись депутати з фракції Нашої України, які на тій самій сесії оголосили про своє бажання приєднатися до коаліції "Рідний Дніпропетровськ", що представлена у міськраді Партією Регіонів, Блоком Лазаренка, КПУ, Блоком Вітренко, об'єднаними "есдеками" та фракцією "Віче".

Втім, сам Олександр Юрійович цього вже не побачив, оскільки залишив сесійну залу одразу після виголошення свого спічу, і дізнався про приємну новину від своїх колег, яких залишив з метою контролювання ситуації - Івана Ступака та нардепів Олександра Шпенова і Віталія Борта.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...