App Store Google Play

Вілкул простягнув руку міськраді

29.04.2010 13:28

Учора, 28 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександ Вілкул взяв участь у засіданні 56 сесії Дніпропетровської міської ради V скликання.

В своєму виступі губернатор наголосив на тому, що Дніпропетровськ є столицею області, культурним та промисловим центром України і додав, що на нього, як на губернатора, так само, як і на всіх депутатів, це накладає додаткову відповідальність за благополуччя міста та його мешканців.

Крім того, Вілкул звернувся до присутніх в сесійній залі депутатів з проханням об'єднатися навколо вирішення поставлених Президентом України та Урядом завдань: подолання наслідків кризи, відродження промисловості, зростання благополуччя населення та на підвищення комфорту проживання жителів в регіонах.

Для цього губернатор пропонує міським депутатам свою підтримку у обмін на конструктивну роботу в питаннях орієнтованих на розвиток міста та регіону.

- Співпраця з вами в цьому напрямку буде одним з головних моїх пріоритетних питань, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Одними з перших, як повідомлялося, на заклик Олександра Вілкула відгукнулись депутати з фракції Нашої України, які на тій самій сесії оголосили про своє бажання приєднатися до коаліції "Рідний Дніпропетровськ", що представлена у міськраді Партією Регіонів, Блоком Лазаренка, КПУ, Блоком Вітренко, об'єднаними "есдеками" та фракцією "Віче".

Втім, сам Олександр Юрійович цього вже не побачив, оскільки залишив сесійну залу одразу після виголошення свого спічу, і дізнався про приємну новину від своїх колег, яких залишив з метою контролювання ситуації - Івана Ступака та нардепів Олександра Шпенова і Віталія Борта.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...