App Store Google Play

Дніпропетровські фонтани запустять 1 травня

29.04.2010 17:16
З 1-го травня в Дніпропетровську запустять міські фонтани, - пише "Комсомольская правда в Украине".

"Фонтани на нашому оглядовому майданчику до роботи вже готові, - розповів директор парку ім. Шевченка Олександр Державецький. - Можливо, запустимо їх вже на травневі свята. Але точну дату приймають на міському рівні".

Готовність номер один і у фонтану "Маленький принц", що в парку Глоби. "В середу його якраз відремонтували, - повыдомив охоронець парку. - Гадаю, днями він буде запущений".

У міськраді підтвердили: помилуємося на водними каскадами вже у найближчі свята. "Експлуатація семи фонтанів, які обслуговує наше комунальне підприємство "Гідроспоруди", починається 1 травня з 10.00", - зазначили в мерії Дніпропетровська.

Нагадаємо, це: "Муза" (біля театру опери і балету), "Купідон" (біля кінотеатру "Родіна"), "Водяна сфера" (там, де вул. Словацького виходить на Набережну Леніна) "Білий лебідь" (на акваторії Дніпра - навпроти готелю "Дніпропетровськ"), "Гейзер" (на Набережній Леніна, теж біля готелю "Дніпропетровськ"), світломузичний "Маленький принц" (у парку Глоби) і в сквері Леніна.

"Запізниться" до загального старту лише один фонтан - розташований в парку ім. Леніна (на Червоному Камені). Його введення заплановане на 6 липня - якраз на Івана Купала.

Коли ж увімкнуть "приватні" фонтани (які не на балансі міста : наприклад, на Катеринин­ському бульварі і т. д.) - поки невідомо. Як невідомо і те, чи запрацює взагалі цього року багатостраждальний фонтан біля ЦУМу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...