App Store Google Play

Дніпропетровські фонтани запустять 1 травня

29.04.2010 17:16
З 1-го травня в Дніпропетровську запустять міські фонтани, - пише "Комсомольская правда в Украине".

"Фонтани на нашому оглядовому майданчику до роботи вже готові, - розповів директор парку ім. Шевченка Олександр Державецький. - Можливо, запустимо їх вже на травневі свята. Але точну дату приймають на міському рівні".

Готовність номер один і у фонтану "Маленький принц", що в парку Глоби. "В середу його якраз відремонтували, - повыдомив охоронець парку. - Гадаю, днями він буде запущений".

У міськраді підтвердили: помилуємося на водними каскадами вже у найближчі свята. "Експлуатація семи фонтанів, які обслуговує наше комунальне підприємство "Гідроспоруди", починається 1 травня з 10.00", - зазначили в мерії Дніпропетровська.

Нагадаємо, це: "Муза" (біля театру опери і балету), "Купідон" (біля кінотеатру "Родіна"), "Водяна сфера" (там, де вул. Словацького виходить на Набережну Леніна) "Білий лебідь" (на акваторії Дніпра - навпроти готелю "Дніпропетровськ"), "Гейзер" (на Набережній Леніна, теж біля готелю "Дніпропетровськ"), світломузичний "Маленький принц" (у парку Глоби) і в сквері Леніна.

"Запізниться" до загального старту лише один фонтан - розташований в парку ім. Леніна (на Червоному Камені). Його введення заплановане на 6 липня - якраз на Івана Купала.

Коли ж увімкнуть "приватні" фонтани (які не на балансі міста : наприклад, на Катеринин­ському бульварі і т. д.) - поки невідомо. Як невідомо і те, чи запрацює взагалі цього року багатостраждальний фонтан біля ЦУМу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...