App Store Google Play

Дніпропетровські фонтани запустять 1 травня

29.04.2010 17:16
З 1-го травня в Дніпропетровську запустять міські фонтани, - пише "Комсомольская правда в Украине".

"Фонтани на нашому оглядовому майданчику до роботи вже готові, - розповів директор парку ім. Шевченка Олександр Державецький. - Можливо, запустимо їх вже на травневі свята. Але точну дату приймають на міському рівні".

Готовність номер один і у фонтану "Маленький принц", що в парку Глоби. "В середу його якраз відремонтували, - повыдомив охоронець парку. - Гадаю, днями він буде запущений".

У міськраді підтвердили: помилуємося на водними каскадами вже у найближчі свята. "Експлуатація семи фонтанів, які обслуговує наше комунальне підприємство "Гідроспоруди", починається 1 травня з 10.00", - зазначили в мерії Дніпропетровська.

Нагадаємо, це: "Муза" (біля театру опери і балету), "Купідон" (біля кінотеатру "Родіна"), "Водяна сфера" (там, де вул. Словацького виходить на Набережну Леніна) "Білий лебідь" (на акваторії Дніпра - навпроти готелю "Дніпропетровськ"), "Гейзер" (на Набережній Леніна, теж біля готелю "Дніпропетровськ"), світломузичний "Маленький принц" (у парку Глоби) і в сквері Леніна.

"Запізниться" до загального старту лише один фонтан - розташований в парку ім. Леніна (на Червоному Камені). Його введення заплановане на 6 липня - якраз на Івана Купала.

Коли ж увімкнуть "приватні" фонтани (які не на балансі міста : наприклад, на Катеринин­ському бульварі і т. д.) - поки невідомо. Як невідомо і те, чи запрацює взагалі цього року багатостраждальний фонтан біля ЦУМу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...