App Store Google Play

В квітки – ніжна душа

28.04.2010 09:37
27 квітня у музеї „Літературне Придніпров'я" відбулась презентація персональної художньої виставки Людмили Олексієвої  „Ніжна душа квітки"

Головною темою усіх двадцяти шести картин, представлених на цій виставці, є квіти, головним чином, польові.

Автор виставки, Людмила Олексієва, за професією архітектор, але працює у жанрі декоративно-прикладного мистецтва ось вже десять років. І саме ця виставка стала для неї десятою, а значить, ювілейною. Неповторні своєю витонченістю роботи художниці користуються великою популярністю та зберігаються в особистих колекціях не тільки в Україні, а й у Білорусії, Росії, Чехії, Польщі та США.

Особливо цікавим є той факт, що методика створення картин - написання аквареллю на шовку, не використовується більш ніким у нашій країні. Крім того, авторська техніка знайшла своє відображення й у створенні одягу - Людмила Олексієва співпрацює з компанією „Синій лен", розписуючи тканини у виробах ручної роботи.

„Це завжди було для мене як хобі, - розповідає авторка, - Я просто обожнюю квіти і вирощую їх у себе вдома. Цю свою любов я відтворюю і на своїх картинах."

„Цю виставку я присвячую своїй родині, - заявила Людмила Олексієва, - А особливо своїй доньці, яка, власно кажучи, сприяла становленню мене як художниці: свою першу картину я намалювала на її атласній весільній сукні"

Художниця поділилась з нами своїми планами на майбутнє, розповівши, що планує більш серйозно та плідно співпрацьовувати з дизайнерами одягу у техніці розпису на тканинах, яка, як вже було зазначено вище, не має аналогів у межах нашої країни.

Виставка працює 27 квітня-11 травня з 11:00 до 17:00 у музеї „Літературне Придніпров'я". Телефон для довідок: 778 01 00

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...