App Store Google Play

На Дніпропетровщині жінка "замовила" свого чоловіка

28.04.2010 16:13
На Дніпропетровщині 71-річна громадянка замовила вбивство свого 72-річного чоловіка. Мотивом стало отримання майнових прав на приватний будинок, розташований у с. Новоолександрівка, який належить на правах власності чоловікові.

Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Дніпропетровській області, реалізуючи свій злочинний намір, фігурантка звернулася до посередників з проханням щоб останні знайшли виконавця вбивства за грошову винагороду у розмірі 4 тис. доларів США. Підтвердженням виконання замовлення, згідно з її вимогами, повинно було стати фото чоловіка зі слідами насильницької смерті.

20 квітня, «виконуючи» замовлення на вбивство згідно раніше узгодженого плану, працівниками УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області за згодою потерпілого була проведена оперативна комбінація щодо тимчасового приховування останнього.

21 квітня в ході комплексу оперативно-розшукових заходів з документування злочинної діяльності замовниці вбивства, була проведена зустріч зі зловмисницею, під час якої їй передали фото чоловіка зі слідами насильницької смерті.

Остання, переконавшись у «виконанні» свого замовлення щодо вбивства чоловіка, передала «виконавцю» 3500 грн., а остаточну суму розрахунку пообіцяла передати після продажу будинку.

Крім цього, зловмисниця з метою забезпечення алібі щодо непричетності до вказаного злочину 21 квітня звернулася із заявою про зникнення свого чоловіка до Дніпропетровського райвідділу міліції.

За даним фактом 22 квітня ц.р. слідчим відділом УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області порушено кримінальну справу за ознаками ч. 2 ст. 15, п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України («Замах на скоєння навмисного вбивства з корисливих мотивів, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб»). Зловмисниця затримана. 26 квітня Індустріальним районним судом м. Дніпропетровська відносно неї був обраний запобіжний захід - утримання під вартою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...