App Store Google Play

Безуглий став секретарем міської ради

28.04.2010 13:02
Дмитро Безуглий став секретарем міської ради. За це проголосували 68 зі 107 присутніх в залі депутатів.

Як повідомив голова лічильної комісії Володимир Шабалін, видано було 85 бюлетенів, проте в скриньці виявився лише 81 бюлетень. Проти проголосували шість депутатів, п'ять - утримались, ще два бюлетені, як і під час першого голосування, були визнані недійсними.

БЮТ від участі у голосуванні відмовився. Перед цим на прохання секретаря фракції Сергія Пасхалова бютівцям була надана 10-хвилинна перерва для проведення консультації.

В кращих традиціях демократії по-дніпропетровськи, процес голосування, крім членів лічильної комісії, контролювали Іван Ступак, Ірина Зайцева, Ігор Циркін та декілька депутатів від ПР.

На зауваження голови лічильної комісії Володимир Шабаліна про те, що присутність сторонніх осіб (окрім членів комісії) біля скриньки для голосування,  є порушенням таємниці голосування, "спостерігачі" відповіли, що "просто розмовляють", а якщо Шабалін і надалі прискіпуватиметься - взагалі вимкнуть йому мікрофон.

Однак, приміряти крісло секретаря міської ради Дмитру Безуглому сьогодні не вдалося. Передусім, з технічних причин: електронна система для голосування досі розпізнає депутата, який сидить поруч з Іваном Івановичем, як Олександра Тимошенка.

Сам Олександр Станіславович вже з місця в залі звернуся до міського голови з проханням надати йому можливість увійти до складу якоїсь з комісій міської ради для того, щоб мати можливість плідно працювати.

Дмитра Безуглого називають фігурою близькою до голови ОДА Олексанра Вілкула. За неофіційною інформацією, саме він причетний до сумнозвізного ремонту в сесійній залі міськради Дніпропетровська. Брат новообраного секретаря  - Павло  Безуглий, є депутатом обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...