App Store Google Play

Безуглий став секретарем міської ради

28.04.2010 13:02
Дмитро Безуглий став секретарем міської ради. За це проголосували 68 зі 107 присутніх в залі депутатів.

Як повідомив голова лічильної комісії Володимир Шабалін, видано було 85 бюлетенів, проте в скриньці виявився лише 81 бюлетень. Проти проголосували шість депутатів, п'ять - утримались, ще два бюлетені, як і під час першого голосування, були визнані недійсними.

БЮТ від участі у голосуванні відмовився. Перед цим на прохання секретаря фракції Сергія Пасхалова бютівцям була надана 10-хвилинна перерва для проведення консультації.

В кращих традиціях демократії по-дніпропетровськи, процес голосування, крім членів лічильної комісії, контролювали Іван Ступак, Ірина Зайцева, Ігор Циркін та декілька депутатів від ПР.

На зауваження голови лічильної комісії Володимир Шабаліна про те, що присутність сторонніх осіб (окрім членів комісії) біля скриньки для голосування,  є порушенням таємниці голосування, "спостерігачі" відповіли, що "просто розмовляють", а якщо Шабалін і надалі прискіпуватиметься - взагалі вимкнуть йому мікрофон.

Однак, приміряти крісло секретаря міської ради Дмитру Безуглому сьогодні не вдалося. Передусім, з технічних причин: електронна система для голосування досі розпізнає депутата, який сидить поруч з Іваном Івановичем, як Олександра Тимошенка.

Сам Олександр Станіславович вже з місця в залі звернуся до міського голови з проханням надати йому можливість увійти до складу якоїсь з комісій міської ради для того, щоб мати можливість плідно працювати.

Дмитра Безуглого називають фігурою близькою до голови ОДА Олексанра Вілкула. За неофіційною інформацією, саме він причетний до сумнозвізного ремонту в сесійній залі міськради Дніпропетровська. Брат новообраного секретаря  - Павло  Безуглий, є депутатом обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...