App Store Google Play

Безуглий став секретарем міської ради

28.04.2010 13:02
Дмитро Безуглий став секретарем міської ради. За це проголосували 68 зі 107 присутніх в залі депутатів.

Як повідомив голова лічильної комісії Володимир Шабалін, видано було 85 бюлетенів, проте в скриньці виявився лише 81 бюлетень. Проти проголосували шість депутатів, п'ять - утримались, ще два бюлетені, як і під час першого голосування, були визнані недійсними.

БЮТ від участі у голосуванні відмовився. Перед цим на прохання секретаря фракції Сергія Пасхалова бютівцям була надана 10-хвилинна перерва для проведення консультації.

В кращих традиціях демократії по-дніпропетровськи, процес голосування, крім членів лічильної комісії, контролювали Іван Ступак, Ірина Зайцева, Ігор Циркін та декілька депутатів від ПР.

На зауваження голови лічильної комісії Володимир Шабаліна про те, що присутність сторонніх осіб (окрім членів комісії) біля скриньки для голосування,  є порушенням таємниці голосування, "спостерігачі" відповіли, що "просто розмовляють", а якщо Шабалін і надалі прискіпуватиметься - взагалі вимкнуть йому мікрофон.

Однак, приміряти крісло секретаря міської ради Дмитру Безуглому сьогодні не вдалося. Передусім, з технічних причин: електронна система для голосування досі розпізнає депутата, який сидить поруч з Іваном Івановичем, як Олександра Тимошенка.

Сам Олександр Станіславович вже з місця в залі звернуся до міського голови з проханням надати йому можливість увійти до складу якоїсь з комісій міської ради для того, щоб мати можливість плідно працювати.

Дмитра Безуглого називають фігурою близькою до голови ОДА Олексанра Вілкула. За неофіційною інформацією, саме він причетний до сумнозвізного ремонту в сесійній залі міськради Дніпропетровська. Брат новообраного секретаря  - Павло  Безуглий, є депутатом обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...