App Store Google Play

У Дніпропетровську хочуть встановити пам’ятник Сталіну

27.04.2010 18:16
За прикладом запорізького міськкому компартії громадські діячі Дніпропетровська також захотіли встановити пам'ятник Сталіну. Одна з громадських організацій Дніпропетровська подала на розгляд комісії міськради пропозицію про встановлення у місті пам'ятника Сталіну. Про це повідомляє gorod.dp.ua, посилаючись на секретаря міськкому КПУ Миколу Водяного.

"Ми не замислювалися про встанвлення ні пам'ятника, ні бюста Сталіну, - розповів Микола Водяний. - А ось громадські діячі, взявши за приклад запорожців, вирішили що і в нашому місті має бути Сталін".

Першочергове завдання компартії - підтримувати належний вигляд бюстів і пам'ятників комуністичним вождям, встановлених в Дніпропетровську. Дрібних ремонтів потребують практично усі міські пам'ятники.

"Навіть пам'ятник на площі Леніна потребує ремонту, плити порепалися і покришилися, - зазначив комуніст. - Треба хоч би шви між ними закласти. Потребують дрібного ремонту десятки меморіалів комуністичним вождям. Тому до встановлення нових пам'ятників руки у нас не дійшли, нам би зберегти те, що маємо".

Секретар міськкому впевнений, що запорізькі комуністи можуть спокійно встановити бюст Сталіну у себе у дворі, адже земля, на якій планується встановлення належить запорізькому міськкому КПУ.

"Кожен має право встановлювати у себе у дворі усе, що йому забажається", - вважає Водяний.

Якщо ж пам'ятник або бюст хочуть встановити на титульних вулицях і площах, то тоді треба просити дозвіл і питати думку міської громади, вважає комуніст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...