App Store Google Play

У Дніпропетровську хочуть встановити пам’ятник Сталіну

27.04.2010 18:16
За прикладом запорізького міськкому компартії громадські діячі Дніпропетровська також захотіли встановити пам'ятник Сталіну. Одна з громадських організацій Дніпропетровська подала на розгляд комісії міськради пропозицію про встановлення у місті пам'ятника Сталіну. Про це повідомляє gorod.dp.ua, посилаючись на секретаря міськкому КПУ Миколу Водяного.

"Ми не замислювалися про встанвлення ні пам'ятника, ні бюста Сталіну, - розповів Микола Водяний. - А ось громадські діячі, взявши за приклад запорожців, вирішили що і в нашому місті має бути Сталін".

Першочергове завдання компартії - підтримувати належний вигляд бюстів і пам'ятників комуністичним вождям, встановлених в Дніпропетровську. Дрібних ремонтів потребують практично усі міські пам'ятники.

"Навіть пам'ятник на площі Леніна потребує ремонту, плити порепалися і покришилися, - зазначив комуніст. - Треба хоч би шви між ними закласти. Потребують дрібного ремонту десятки меморіалів комуністичним вождям. Тому до встановлення нових пам'ятників руки у нас не дійшли, нам би зберегти те, що маємо".

Секретар міськкому впевнений, що запорізькі комуністи можуть спокійно встановити бюст Сталіну у себе у дворі, адже земля, на якій планується встановлення належить запорізькому міськкому КПУ.

"Кожен має право встановлювати у себе у дворі усе, що йому забажається", - вважає Водяний.

Якщо ж пам'ятник або бюст хочуть встановити на титульних вулицях і площах, то тоді треба просити дозвіл і питати думку міської громади, вважає комуніст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...