App Store Google Play

У Дніпропетровську хочуть встановити пам’ятник Сталіну

27.04.2010 18:16
За прикладом запорізького міськкому компартії громадські діячі Дніпропетровська також захотіли встановити пам'ятник Сталіну. Одна з громадських організацій Дніпропетровська подала на розгляд комісії міськради пропозицію про встановлення у місті пам'ятника Сталіну. Про це повідомляє gorod.dp.ua, посилаючись на секретаря міськкому КПУ Миколу Водяного.

"Ми не замислювалися про встанвлення ні пам'ятника, ні бюста Сталіну, - розповів Микола Водяний. - А ось громадські діячі, взявши за приклад запорожців, вирішили що і в нашому місті має бути Сталін".

Першочергове завдання компартії - підтримувати належний вигляд бюстів і пам'ятників комуністичним вождям, встановлених в Дніпропетровську. Дрібних ремонтів потребують практично усі міські пам'ятники.

"Навіть пам'ятник на площі Леніна потребує ремонту, плити порепалися і покришилися, - зазначив комуніст. - Треба хоч би шви між ними закласти. Потребують дрібного ремонту десятки меморіалів комуністичним вождям. Тому до встановлення нових пам'ятників руки у нас не дійшли, нам би зберегти те, що маємо".

Секретар міськкому впевнений, що запорізькі комуністи можуть спокійно встановити бюст Сталіну у себе у дворі, адже земля, на якій планується встановлення належить запорізькому міськкому КПУ.

"Кожен має право встановлювати у себе у дворі усе, що йому забажається", - вважає Водяний.

Якщо ж пам'ятник або бюст хочуть встановити на титульних вулицях і площах, то тоді треба просити дозвіл і питати думку міської громади, вважає комуніст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...