App Store Google Play

Міністерство ЖКГ полатає дахи Павлограду

27.04.2010 13:38
Міністерство ЖКГ профінансує ремонт дахів в Павлограді. За повідомленням мера міста Володимира Кукліна, на ці цілі Міністерство виділить 17 млн. грн., - пише ІА "Новий міст".

"Кожна друга багатоповерхівка в Павлограді потребує часткового або капітального ремонту покрівлі", - зазначив Володимир Куклін.

Він розповів, що, на думку фахівців МінЖКГ, у ОСББ є справжні господарі. Тому вирішено підтримувати матеріально тих, кому не байдужа доля дахів і підвалів свого житла. В уряді впевнені, що ОСББ ефективно витрачатимуть гроші з міського бюджету на реконструкцію дахів.

За розробленим Павлоградською міськрадою проектом, затвердженому МінЖКГ, на ремонт дахів, за розрахунками фахівців, потрібно 17 млн. грн., при цьому 6 млн. грн. повинне вкласти місто. Цей відсоток фінансової частини міського бюджету залежить від кількості існуючих ОСББ в Павлограді.

"Для того, аби мешканці ОСББ могли отримати необхідні кошти, керуючі справами ОСББ повинні в найкоротші терміни зібрати необхідні документи, скласти кошториси і експертизи та надати їх керівництву міста. Вже сьогодні в Павлограді працює комісія, яка вивчає стан будинків і готує обгрунтування для кошторисних розрахунків", - сказав Володимир Куклін.

В цілому ж на приведення житлового фонду в нормальний стан на 2010-2011 рр. держава планує виділити більше 600 млн. грн. Їх інвестують в програми по утепленню і ремонту багатоквартирних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...