App Store Google Play

Міністерство ЖКГ полатає дахи Павлограду

27.04.2010 13:38
Міністерство ЖКГ профінансує ремонт дахів в Павлограді. За повідомленням мера міста Володимира Кукліна, на ці цілі Міністерство виділить 17 млн. грн., - пише ІА "Новий міст".

"Кожна друга багатоповерхівка в Павлограді потребує часткового або капітального ремонту покрівлі", - зазначив Володимир Куклін.

Він розповів, що, на думку фахівців МінЖКГ, у ОСББ є справжні господарі. Тому вирішено підтримувати матеріально тих, кому не байдужа доля дахів і підвалів свого житла. В уряді впевнені, що ОСББ ефективно витрачатимуть гроші з міського бюджету на реконструкцію дахів.

За розробленим Павлоградською міськрадою проектом, затвердженому МінЖКГ, на ремонт дахів, за розрахунками фахівців, потрібно 17 млн. грн., при цьому 6 млн. грн. повинне вкласти місто. Цей відсоток фінансової частини міського бюджету залежить від кількості існуючих ОСББ в Павлограді.

"Для того, аби мешканці ОСББ могли отримати необхідні кошти, керуючі справами ОСББ повинні в найкоротші терміни зібрати необхідні документи, скласти кошториси і експертизи та надати їх керівництву міста. Вже сьогодні в Павлограді працює комісія, яка вивчає стан будинків і готує обгрунтування для кошторисних розрахунків", - сказав Володимир Куклін.

В цілому ж на приведення житлового фонду в нормальний стан на 2010-2011 рр. держава планує виділити більше 600 млн. грн. Їх інвестують в програми по утепленню і ремонту багатоквартирних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...