App Store Google Play

Міністерство ЖКГ полатає дахи Павлограду

27.04.2010 13:38
Міністерство ЖКГ профінансує ремонт дахів в Павлограді. За повідомленням мера міста Володимира Кукліна, на ці цілі Міністерство виділить 17 млн. грн., - пише ІА "Новий міст".

"Кожна друга багатоповерхівка в Павлограді потребує часткового або капітального ремонту покрівлі", - зазначив Володимир Куклін.

Він розповів, що, на думку фахівців МінЖКГ, у ОСББ є справжні господарі. Тому вирішено підтримувати матеріально тих, кому не байдужа доля дахів і підвалів свого житла. В уряді впевнені, що ОСББ ефективно витрачатимуть гроші з міського бюджету на реконструкцію дахів.

За розробленим Павлоградською міськрадою проектом, затвердженому МінЖКГ, на ремонт дахів, за розрахунками фахівців, потрібно 17 млн. грн., при цьому 6 млн. грн. повинне вкласти місто. Цей відсоток фінансової частини міського бюджету залежить від кількості існуючих ОСББ в Павлограді.

"Для того, аби мешканці ОСББ могли отримати необхідні кошти, керуючі справами ОСББ повинні в найкоротші терміни зібрати необхідні документи, скласти кошториси і експертизи та надати їх керівництву міста. Вже сьогодні в Павлограді працює комісія, яка вивчає стан будинків і готує обгрунтування для кошторисних розрахунків", - сказав Володимир Куклін.

В цілому ж на приведення житлового фонду в нормальний стан на 2010-2011 рр. держава планує виділити більше 600 млн. грн. Їх інвестують в програми по утепленню і ремонту багатоквартирних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...