App Store Google Play

Колоду не носив, але на толоці - перший

26.04.2010 09:32

В суботу, 24 квітня в містах і районах області було проведено суботник з упорядкування територій населених пунктів у рамках Всеукраїнського дня благоустрою, ініційованого Президентом України Віктором Януковичем. У ньому, крім інших, взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Вілкул, його заступники, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації. Загалом, за підрахунками Управління преси та інформації Дніпропетровської ОДА, в різнопланових роботах з приведення у належний стан прибудинкових територій, скверів, парків, місць масового відпочинку прийняли участь близько 150 тис. осіб.

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул був помічений протягом дня одразу на кількох об'єктах. І хоч за прикладом Володимира Ілліча колоду з робітниками не носив, особисто перевірив виконання робіт та прийняв участь в наведенні порядку біля меморіалу 152 Стрілецької дивізії, озера „Московське", скверу імені Т.Г. Шевченка, впорядкуванні території біля пам'ятника воїнам - танкістам та інших. На проспекті Миру житлового масиву Лівобережний-3 керівник області разом з активістами Партії регіонів та мешканцями сусідніх будинків взяв участь у висадці дерев на Алеї Слави.

Заходи з благоустрою міста Дніпропетровська не обмежилися лише прибиранням паркових зон та прибудинкових територій. У сквері ім. О.Макарова Красногвардійського району міста Олександр Вілкул відкрив сучасний дитячий майданчик, збудований, як йдеться в прес-релізі, активістами Партії регіонів.

Губернатор подякував усім, хто долучився до дня благоустрою, особливо тим, хто відзначився більше всіх, тобто Партії регіонів за широкомасштабну участь у суботнику та організацію заходів направлених на підвищення комфорту проживання громадян.

Як підрахувало Управління преси та інформації облдержадміністрації, в один цей день в населених пунктах області було висаджено 5219 саджанців дерев та 3212 кущів; створено 5,6 га нових газонів та квітників; упорядковані 1995,8 га території парків, скверів, алей та прибудинкових територій; ліквідовані 343 стихійних сміттєзвалища; прибрано від сміття 78,2 км берегів; прибрано 748,1 км узбіччя доріг; відремонтовано 10,4 тис. кв. м дорожнього покриття. На все це були задіяні 481 одиниці техніки.

Інакше кажучи, за звітністю, протягом одного суботника мешканці області (переважно - активісти Партії Регіонів) виконали річний об'єм робіт з благоустрою. Що ж, дякуємо і відпочиваємо до наступного року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...