App Store Google Play

Янукович наїхав на суддів-корупціонерів через ювіляршу з Дніпра

23.04.2010 11:20
Президент Віктор Янукович доручив правоохоронним органам перевірити джерела надходження коштів у суддів, які "замовляють собі на свята іноземних рок-зірок".

Про це президент заявив під час засідання Національного антикорупційного комітету, яке відбулось 22 квітня в адміністрації президента, інформує УНІАН.

Він підкреслив, що велике занепокоєння викликає ситуація із корупцією серед представників судової системи. Водночас, зазначив Янукович, правоохоронні органи викривають дуже мало фактів порушень закону суддями.

Як пояснив президент, це пояснюється, з одного боку, недостатньою та неефективною роботою правоохоронних органів в цьому напрямку, а з другого - високим ступенем латентності, тобто прихованості динаміки злочинності в судах та значною клановістю у цій сфері.

"Що це за судді, які влаштовують салюти на 100 тисяч доларів, їздять на дорогих автомобілях у супроводі трьох джипів і замовляють собі на свята іноземних рок-зірок?..", - навів президент факти, посилаючись на інформацію, яку йому надала спецслужба.

У зв'язку з цим Янукович також констатував, що через високий рівень корумпованості судова система має надзвичайно низький рівень довіри у суспільстві.

Як з'ясували Деньги, приводом для такого гніву Президента стала суддя Наталя П., яка нещодавно відзначила свій ювілей в Криму бучним святом з концертом Олега Газманова та конферансом Вірки Сердючки. Як йдеться в звіті СБУ, на який посилається джерело, суддя сама писала сценарій дійства, що почалося голосним закликом «Встать! Суд идет!» та урочистим входженням самої «зірки свята».

За підрахунками спостерігачів, загальна вартість ювілею з майже півгодинним феєрверком склала близько 400 тисяч євро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...