App Store Google Play

Янукович наїхав на суддів-корупціонерів через ювіляршу з Дніпра

23.04.2010 11:20
Президент Віктор Янукович доручив правоохоронним органам перевірити джерела надходження коштів у суддів, які "замовляють собі на свята іноземних рок-зірок".

Про це президент заявив під час засідання Національного антикорупційного комітету, яке відбулось 22 квітня в адміністрації президента, інформує УНІАН.

Він підкреслив, що велике занепокоєння викликає ситуація із корупцією серед представників судової системи. Водночас, зазначив Янукович, правоохоронні органи викривають дуже мало фактів порушень закону суддями.

Як пояснив президент, це пояснюється, з одного боку, недостатньою та неефективною роботою правоохоронних органів в цьому напрямку, а з другого - високим ступенем латентності, тобто прихованості динаміки злочинності в судах та значною клановістю у цій сфері.

"Що це за судді, які влаштовують салюти на 100 тисяч доларів, їздять на дорогих автомобілях у супроводі трьох джипів і замовляють собі на свята іноземних рок-зірок?..", - навів президент факти, посилаючись на інформацію, яку йому надала спецслужба.

У зв'язку з цим Янукович також констатував, що через високий рівень корумпованості судова система має надзвичайно низький рівень довіри у суспільстві.

Як з'ясували Деньги, приводом для такого гніву Президента стала суддя Наталя П., яка нещодавно відзначила свій ювілей в Криму бучним святом з концертом Олега Газманова та конферансом Вірки Сердючки. Як йдеться в звіті СБУ, на який посилається джерело, суддя сама писала сценарій дійства, що почалося голосним закликом «Встать! Суд идет!» та урочистим входженням самої «зірки свята».

За підрахунками спостерігачів, загальна вартість ювілею з майже півгодинним феєрверком склала близько 400 тисяч євро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...