App Store Google Play

Янукович наїхав на суддів-корупціонерів через ювіляршу з Дніпра

23.04.2010 11:20
Президент Віктор Янукович доручив правоохоронним органам перевірити джерела надходження коштів у суддів, які "замовляють собі на свята іноземних рок-зірок".

Про це президент заявив під час засідання Національного антикорупційного комітету, яке відбулось 22 квітня в адміністрації президента, інформує УНІАН.

Він підкреслив, що велике занепокоєння викликає ситуація із корупцією серед представників судової системи. Водночас, зазначив Янукович, правоохоронні органи викривають дуже мало фактів порушень закону суддями.

Як пояснив президент, це пояснюється, з одного боку, недостатньою та неефективною роботою правоохоронних органів в цьому напрямку, а з другого - високим ступенем латентності, тобто прихованості динаміки злочинності в судах та значною клановістю у цій сфері.

"Що це за судді, які влаштовують салюти на 100 тисяч доларів, їздять на дорогих автомобілях у супроводі трьох джипів і замовляють собі на свята іноземних рок-зірок?..", - навів президент факти, посилаючись на інформацію, яку йому надала спецслужба.

У зв'язку з цим Янукович також констатував, що через високий рівень корумпованості судова система має надзвичайно низький рівень довіри у суспільстві.

Як з'ясували Деньги, приводом для такого гніву Президента стала суддя Наталя П., яка нещодавно відзначила свій ювілей в Криму бучним святом з концертом Олега Газманова та конферансом Вірки Сердючки. Як йдеться в звіті СБУ, на який посилається джерело, суддя сама писала сценарій дійства, що почалося голосним закликом «Встать! Суд идет!» та урочистим входженням самої «зірки свята».

За підрахунками спостерігачів, загальна вартість ювілею з майже півгодинним феєрверком склала близько 400 тисяч євро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...