App Store Google Play

Янукович наїхав на суддів-корупціонерів через ювіляршу з Дніпра

23.04.2010 11:20
Президент Віктор Янукович доручив правоохоронним органам перевірити джерела надходження коштів у суддів, які "замовляють собі на свята іноземних рок-зірок".

Про це президент заявив під час засідання Національного антикорупційного комітету, яке відбулось 22 квітня в адміністрації президента, інформує УНІАН.

Він підкреслив, що велике занепокоєння викликає ситуація із корупцією серед представників судової системи. Водночас, зазначив Янукович, правоохоронні органи викривають дуже мало фактів порушень закону суддями.

Як пояснив президент, це пояснюється, з одного боку, недостатньою та неефективною роботою правоохоронних органів в цьому напрямку, а з другого - високим ступенем латентності, тобто прихованості динаміки злочинності в судах та значною клановістю у цій сфері.

"Що це за судді, які влаштовують салюти на 100 тисяч доларів, їздять на дорогих автомобілях у супроводі трьох джипів і замовляють собі на свята іноземних рок-зірок?..", - навів президент факти, посилаючись на інформацію, яку йому надала спецслужба.

У зв'язку з цим Янукович також констатував, що через високий рівень корумпованості судова система має надзвичайно низький рівень довіри у суспільстві.

Як з'ясували Деньги, приводом для такого гніву Президента стала суддя Наталя П., яка нещодавно відзначила свій ювілей в Криму бучним святом з концертом Олега Газманова та конферансом Вірки Сердючки. Як йдеться в звіті СБУ, на який посилається джерело, суддя сама писала сценарій дійства, що почалося голосним закликом «Встать! Суд идет!» та урочистим входженням самої «зірки свята».

За підрахунками спостерігачів, загальна вартість ювілею з майже півгодинним феєрверком склала близько 400 тисяч євро.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...