App Store Google Play

У Дніпропетровську автоматники ловили циган з “наганом” та бультер’єром

23.04.2010 10:53
Справжній трилер відбувся в обласному центрі протягом 21 квітня. Розпочалися події близько опівночі, коли до чергової частини лінійного відділу на станції "Нижньодніпровськ-Вузол" УМВС України на Придніпровській залізниці надійшло повідомлення про розбійний напад.

Потерпілим виявився стрілець воєнізованої охорони стрілецької команди № 2 станції "Дніпропетровськ", 1955 року народження. Стрілець охороняв вантаж - вагони з металобрухтом - на станції "Нижньодніпровськ-Пристань" Придніпровської залізниці, коли троє зловмисників спочатку спробували вмовити його до співучасті у розграбуванні вагону, а потім вдалися до залякувань.

Коли й ці дії не мали успіху, грабіжники нацькували на охоронця собаку бійцівської породи (бультер'єр) та нанесли ряд тілесних ушкоджень. Нападники також силоміць заволоділи його табельною зброєю (нею виявився револьвер "Наган" 1908 року випуску) і набоями до нього.

В ході оперативних слідчих дій протягом кількох годин були встановлені особи злодіїв. Одного з них - непрацюючого 23-річного мешканця сумнозвісного району "клинчик" було затримано вже о шостій ранку просто в нього вдома.

Як виявилося, зброя зберігалася у очільника групи - рома, раніше засудженого за вбивство вітчима. Спеціальна операція із затримання злочинця ускладнювалася тим, що ворота його оселі безпосередньо межують із двором школи №18 Амур-Нижньодніпровського району. Школярі цього навчального закладу стали своєрідними заручниками - їм не дозволено було покидати приміщення, а батькам - забирати дітей. Після нетривалої осади у своєму будинку злодій здався бійцям спец підрозділу "Беркут". Обійшлося без пострілів, хоча озброєних міліціянтів діти надивилися досхочу.

Нажаль, ще одного із зловмисників, також цигана, 17-річного юнака затримати поки що не вдалося. Втім, слідчі дії та пошуки продовжуються.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...