App Store Google Play

Міськрада вимагає імпічмент Януковичу

23.04.2010 13:05

Депутати Львівської міської ради прийняли звернення до Верховної Ради, Конституційного Суду, Генеральної прокуратури та СБУ щодо неприпустимості перебування Чорноморського флоту Росії в Криму після 2017 року. Про це передає Львівський портал.

Крім того, депутати закликають дати правову оцінку діям Президента Віктора Януковича щодо вчинення ним державної зради та ініціювати процедуру імпічменту.

«Укладення угоди від 21 квітня 2010 року є прямим порушенням Конституції України. Такий крок свідчить про те, що нова влада позбавляє Україну незалежності, суверенності та самостійності, і стає на службу Кремля» - йдеться у зверненні.

За це звернення проголосували 79 депутатів з 82 присутніх у залі.

Крім того, стало відомо, що депутати міської ради Львова планують їхати до Києва у зв'язку із ситуацією в Україні щодо угоди про продовження перебування ЧФ Росії в Криму.

Зокрема, заклики їхати на Київ лунають практично від усіх фракцій у міськраді. Вони планують їхати з колегами з обласної ради, яка також зібралася на позачергове питання з цього приводу. Раніше про рішення провести виїзну сесії під стінами парламенту в Києві заявила Львівська облрада.

Вчора Тернопільська облрада висловилася за початок процедури імпічменту Президента.

Дніпропетровська міська рада планує зібратись на чергову, 56 сесію, у наступну середу - 28 квітня. В офіційному порядку денному наразі значаться лише питання комунальної власності та земельних відносин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...