App Store Google Play

Міськрада вимагає імпічмент Януковичу

23.04.2010 13:05

Депутати Львівської міської ради прийняли звернення до Верховної Ради, Конституційного Суду, Генеральної прокуратури та СБУ щодо неприпустимості перебування Чорноморського флоту Росії в Криму після 2017 року. Про це передає Львівський портал.

Крім того, депутати закликають дати правову оцінку діям Президента Віктора Януковича щодо вчинення ним державної зради та ініціювати процедуру імпічменту.

«Укладення угоди від 21 квітня 2010 року є прямим порушенням Конституції України. Такий крок свідчить про те, що нова влада позбавляє Україну незалежності, суверенності та самостійності, і стає на службу Кремля» - йдеться у зверненні.

За це звернення проголосували 79 депутатів з 82 присутніх у залі.

Крім того, стало відомо, що депутати міської ради Львова планують їхати до Києва у зв'язку із ситуацією в Україні щодо угоди про продовження перебування ЧФ Росії в Криму.

Зокрема, заклики їхати на Київ лунають практично від усіх фракцій у міськраді. Вони планують їхати з колегами з обласної ради, яка також зібралася на позачергове питання з цього приводу. Раніше про рішення провести виїзну сесії під стінами парламенту в Києві заявила Львівська облрада.

Вчора Тернопільська облрада висловилася за початок процедури імпічменту Президента.

Дніпропетровська міська рада планує зібратись на чергову, 56 сесію, у наступну середу - 28 квітня. В офіційному порядку денному наразі значаться лише питання комунальної власності та земельних відносин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...