App Store Google Play

Чергові випадки купівлі суддів у Дніпродзержинську

22.04.2010 18:42
Ярослав Корчевський зі своїми підлеглими через неофіційні домовленості з суддями намагається протизаконно демонтувати 15 бігбордів, які належать Степанії Купрій, матері керівника «Дніпродзержинської правозахисної спілки» Віталія Купрія.

Так 16.02.2010 року Комунальне підприємство «Міська Інформаційна Служба» (КП «МІС»), в особі директора, члена виконкому та правої руки мера Галини Куропятникової, подало до Дніпропетровський апеляційного адміністративного суду скаргу на ухвалу Заводського районного суду від 26.06.2009. про забезпечення позову по адміністративній справі № 2-а-569/09. Цією ухвалою суд тимчасово забороняв до розгляду справи по суті демонтаж бігбордів, які належать Купрій С.М.

КП «МІС», як третя сторона в справі, знало про існування цієї ухвали протягом 8 (!) місяців, але не оскаржувало її.

Нагадаємо, що всупереч вимогам цієї ухвали, 16.01.2010 Дніпродзержинський міський голова надає незаконну вказівку своїм підлеглим зрізати 15 бігбордів, які належать матері Віталія Купрія. Галина Куропятникова встигає зрізати (вкрасти) один бігборд та увозить його в невідомому напрямку. За заявою потерпілої до правоохоронців завдяки оперативній та фаховій роботі міліції та прокуратури вдалось зупинити подальше розкрадання її майна, була порушена кримінальна справа, винна особа відсторонена з займаної посади, справа направлена до суду.

«Саме після порушення кримінальної справи проти Галини Куропятникової, Дніпродзержинський міський голова домовляється з суддями Руденко М.А., Сафроновою С.В., Уханенко С.А., які без розгляду питання про поновлення строків на оскарження (тобто незаконно) своєю ухвалою від 02.03.2010 призначають справу до розгляду в рекордні 20! днів. Розгляд апеляційної скарги зі схожого питання, але по іншій моїй справі призначений через 6! місяців», - говорить Віталій Купрій та продовжує: «Після моєї скарги про порушення суддями процесуального права вони все ж таки вирішили розглянути питання про поважність причини пропуску КП «МІС» строків на оскарження. Під час судового засідання з цього питання 20.04.2010 я заявив суддям відвід з причини їх упередженості, який судді не задовольнили. Суддя Сафронова С.В. є дружиною відомого в м. Дніпродзержинську адвоката, який вже декілька разів програвав мені в судових справах, захищаючи шахраїв, та завжди шукав нагоду професійно помститись. Суддя Уханенко С.А.  18.03.2008 вже виносив незаконне рішення проти активіста нашої організації при розгляді апеляційної скарги, чим фактично сприяв незаконному будівництву екологічно небезпечного виробництва монометіланіліну в м. Дніпродзержинську».

Суд абсолютно не звернув уваги на доводи Віталія Купрія, які підтримані прокурором м. Дніпродзержинська, про те, що КП «МІС» пропустила строки на оскарження не з поважних причин. В результаті 20 квітня судді винесли завідомо неправосудне рішення, яке не підлягає оскарженню в рамках процесуального законодавства та поновили КП «МІС» строки на апеляційне оскарження ухвали, яка захищала бігборди Степанії Купрій. Наступним кроком, буде безумовно ухвалення судом рішення про скасування цієї ухвали, за якою відбудеться повторна спроба міської влади їх зрізати.

Цікавим моментом виявилося те, що під час промови Віталія Купрія судді ставали дедалі більше похмурими. А коли головуюча суддя Руденко почала зачитувати незаконне рішення, то від нервування закашлялась аж на півхвилини. Колегам навіть прийшлось налити їй чарку води для заспокоєння.

Дата наступного засідання не призначена. Мабуть суддям потрібен тайм-аут, щоб з'ясувати наскільки більше запросити у Ярослава Корчевського грошей, щоб вистачило на відкупні правоохоронцям та дисциплінарним комісіям задля уникнення від відповідальності за своє свавілля.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...