App Store Google Play

Обсяг інвестицій на Дніпропетровщині зменшився на 33,8%

21.04.2010 13:35

Обласне Управління статистики порахувало капітальні інвестиції, що були спрямовані в 2009 році на розвиток області. Цифра вийшла невтішною: проти 2008 року обсяг інвестицій в основний капітал зменшився на 33,8% і склав 13254 млн.грн.

Основним джерелом інвестицій в основний капітал залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно понад три чверті від загального обсягу. Натомість за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів використано менше 4% усіх вкладень.

Збільшення інвестицій зафіксоване лише у 4отирьоз містах та у двох районах області. Найбільший приріст - у містах Вільногірську, Орджонікідзе та Петропавлівському районі.

Традиційно, понад 60% капітальних вкладень (8052,7 млн.грн.) освоєно підприємствами добувної, переробної промисловості, а також підпиємствами з виробництва і розподілення електроенергії, газу та води. Проте, у порівнянні з 2008 роком цей показник зменшився на 17,5%.

У розвиток транспорту та зв'язку спрямовано 1556,5 млн.грн., що складає 11,7% загального обсягу інвестицій. Порівняно з  попереднім роком, капіталовкладення у цей вид діяльності зменшилися майже наполовину, а в наземний транспорт - на 73,3%. Водночас, в 4,8 рази збільшилося інвестування в авіаційний транспорт.

Капітальні вкладення у житлове  будівництво торік становили  502,1 млн.грн., що на 62,1% менше, ніж у 2008. Їх частка в загальному обсязі інвестицій склала лише 3,8% в той час, як у 2008 році цей показник становив  6,6%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...